5/5 - (4 امتیاز)
مدت زمان تقریبی مطالعه :
قیمت سوکرالوز _ دکاموند شیمی
خرید و قیمت
قیمت سوکرالوز _ دکاموند شیمی
خرید و قیمت

سوکرالوز چیست؟

سوکرالوز یک شیرین‌کننده بدون کالری است که می‌تواند برای کاهش مصرف قندهای افزوده، استفاده  شود و در عین حال لذت بردن  از طعم یک چیز شیرین را همراه داشته باشد.
در حالی که برخی از انواع شیرین کننده‌های این دسته کم کالری در نظر گرفته می‌شوند (به عنوان مثال، آسپارتام) و برخی دیگر بدون کالری هستند (مانند سوکرالوز، شیرین‌کننده‌های میوه راهب و شیرین کننده‌های استویا)، در مجموع آن‌ها اغلب به عنوان جایگزین‌های قند با شدت بالا شناخته می‌شوند.

 

سوکرالوز برای وزن _ دکاموند شیمی

 

مانند سایر شیرین‌کننده‌های بدون کالری، سوکرالوز به  شدت شیرین است.
حدود 600 برابر شیرین‌تر از شکر است،  بنابراین  فقط مقدار کمی از سوکرالوز برای مطابقت با شیرینی شکر استفاده می‌شود.
سوکرالوز توسط سازمان غذا و داروی ایالات متحده (FDA) برای استفاده به عنوان یک شیرین‌کننده عمومی مجاز است، به این معنی که می‌تواند به عنوان یک ماده در هر نوع غذا یا نوشیدنی استفاده شود. سوکرالوز پایدار است، بنابراین غذاها و نوشیدنی‌های شیرین شده با سوکرالوز تحت طیف وسیعی از شرایط شیرین می‌مانند.

این موضوع شامل غذاهای منجمد مانند بستنی و سایر دسرهای منجمد، و همچنین غذاهایی که باید تا دمای بالا گرم شوند، مانند محصولات پخته شده و غذاهایی که نیاز به استریل کردن دارند، می‌شود.
با این حال، دستور العملی که در آن از سوکرالوز به جای شکر استفاده می‌شود ممکن است کمی متفاوت باشد زیرا علاوه بر شیرینی، شکر نقش‌های متعددی در رابطه با حجم و بافت در دستور العمل‌ها دارد اما بر اساس نوع دستور غذا متفاوت است.
سوکرالوز همچنین در شیرین کننده‌های رومیزی استفاده می‌شود. برندهای متعددی از شیرین کننده‌های رومیزی مبتنی بر سوکرالوز وجود دارد. رایج‌ترین برند در ایالات متحده سپلندا (Splenda) است.

 

تأثیر سوکرالوز در کاهش وزن

همان‌طور که در آزمایش‌های بالینی متعدد نشان داده شده است، جایگزینی غذاها و نوشیدنی‌های شیرین شده با شیرین‌کننده‌های کم‌کالری مانند سوکرالوز به جای همتایان پرقند خود می‌تواند در کاهش وزن دو یا مدیریت وزن نقش داشته باشد.

نتیجه‌گیری از تحقیقات مشاهده‌ای که در مورد تأثیر شیرین‌کننده‌های کم کالری بر وزن بدن مطالعه می‌کنند، اغلب با داده‌های کارآزمایی‌های تصادفی‌سازی‌شده و کنترل‌شده در تضاد هستند.
برخی از مطالعات مشاهده‌ای، ارتباط بین استفاده از شیرین کننده‌های کم کالری و افزایش وزن بدن و دور کمر در بزرگسالان را گزارش کرده‌اند.
یک بررسی سیستماتیک و متاآنالیز مطالعات مشاهده‌ای منتشر شده در سال 2017 نشان داد که مصرف شیرین‌کننده‌های کم کالری نیز با افزایش شاخص توده بدنی ( BMI )  و بروز بیشتر چاقی و  بیماری‌های قلبی متابولیک در بزرگسالان مرتبط است.
همچنین در کودکان و نوجوانان، مطالعات مشاهده‌ای، ارتباط بین مصرف نوشیدنی‌های شیرین کم کالری و افزایش وزن بدن را نشان داده‌اند، در حالی که شواهدی از کارآزمایی‌های تصادفی‌سازی و  کنترل‌شده وجود ندارد.
مرورهای سیستماتیک اخیر و متاآنالیزها به این نتیجه رسیده‌اند که یافته‌های مطالعات مشاهده‌ای، هیچ ارتباطی بین مصرف شیرین کننده کم کالری و وزن بدن و یک ارتباط مثبت کوچک با BMI  بالاتر نشان  نمی‌دهد.

در حالی که مطالعات مشاهده‌ای می‌توانند برای ایجاد فرضیه‌ها مهم باشند، توجه به این نکته مهم است که محدودیت‌هایی دارند. طبق ماهیت خود، مطالعات مشاهده‌ای نمی‌توانند علت و معلول را اثبات کنند.
در عوض، مطالعات مشاهده‌ای  ارتباط بین قرار گرفتن در معرض (مانند مصرف گزارش شده سوکرالوز) و یک نتیجه (مانند وزن بدن یا وضعیت سلامتی) را بررسی می‌کنند. ارتباط‌های یافت شده در  مطالعات مشاهده‌ای می‌تواند توسط عوامل مختلف مخدوش شود.

کالری اضافی ممکن است به افزایش وزن کمک کند یا از کاهش وزن بیشتر جلوگیری کند.

 

سوکرالوز و میکروبیوم روده _ دکاموند شیمی

 

همچنین پیشنهاد شده است که افرادی که  دارای  اضافه وزن یا چاقی هستند ممکن  است شروع به انتخاب غذاها و نوشیدنی‌های کم کالری – شیرین به عنوان یکی از روش‌های کاهش وزن کنند.
این موضوع، این فرض را دشوار می‌کند که استفاده از شیرین کننده‌های کم کالری می‌تواند علت افزایش وزن باشد.

داده‌های حاصل از کارآزمایی‌های تصادفی‌سازی و کنترل‌شده، که به عنوان استاندارد طلایی برای ارزیابی اثرات علی در نظر گرفته می‌شوند، پشتیبانی می‌کنند که جایگزین کردن گزینه‌های شیرین‌کننده کم کالری برای نسخه‌های با کالری معمولی منجر به کاهش وزن متوسط ​​می‌شود.
در یک کارآزمایی بالینی تصادفی شده در سال 2016، بیش از 300 شرکت کننده به عنوان بخشی از برنامه‌ای که شامل  124  هفته کاهش وزن  بود، به مدت یک سال یا آب یا نوشیدنی‌های شیرین کم کالری مصرف کردند.
افرادی که در گروه نوشیدنی‌های کم کالری و شیرین قرار گرفتند به طور متوسط ​​6.21 کیلوگرم وزن کم کردند، در حالی که گروه آب 2.45 کیلوگرم وزن کم کردند.

حتما بخوانید :
5 مزیت خاک دیاتومه برای سگ‌ها

در حالی که چند بررسی سیستماتیک به این نتیجه رسیده‌اند که مصرف شیرین کننده‌های کم کالری منجر به کاهش وزن  یا  افزایش وزن قابل توجهی نمی‌شود، چنین یافته‌هایی به نظر می‌رسد نتیجه نحوه مقایسه مطالعات باشد.

همچنین گزارش علمی کمیته مشورتی دستورالعمل‌های غذایی 2020 (DGAC) شامل یک مرور سیستماتیک از  37  مطالعه (شش مورد از آن‌ها کارآزمایی‌های تصادفی‌سازی شده و کنترل‌شده بودند) که بین ژانویه 2000 و ژوئن 2019 در مورد نقش نوشیدنی‌های شیرین کم کالری و بدون کالری منتشر شد، به این نتیجه رسید که شیرین کننده‌های کم و بدون کالری باید گزینه‌ای برای مدیریت وزن بدن در نظر گرفته شوند.

توجه به این نکته ضروری است که کاهش و حفظ وزن بدن نیازمند چندین رویکرد همزمان است. ایجاد یک تغییر واحد، مانند جایگزینی شیرین کننده‌های کم کالری مانند سوکرالوز به جای محصولات پر کالری و حاوی قند، تنها یک جزء است.
شیوه زندگی و شیوه‌های رفتاری مانند تغذیه سالم، ورزش منظم، خواب کافی و حفظ شبکه‌های حمایت اجتماعی، همه عوامل مهم در دستیابی به اهداف کاهش وزن و 
حفظ وزن هستند.

 

قند سوکرالوز _ دکاموند شیمی

 

سوکرالوز و میکروبیوم روده

اگرچه تحقیقات روی میکروبیوم روده هنوز در مراحل ابتدایی است، میکروب‌های ساکن در  دستگاه روده به عنوان عوامل بالقوه مهمی در سلامت شناخته شده‌اند.
در جوندگانی که سوکرالوز مصرف کرده‌اند، تغییراتی در مشخصات گونه میکروبیوتای روده گزارش شده است. با این حال، کاربرد مطالعات میکروبیوم حیوانی در انسان ممکن است محدود باشد.

در حال حاضر هیچ استانداردی برای تعریف میکروبیوم انسان سالم وجود ندارد. تفاوت‌های قابل توجهی بین مشخصات میکروبیوم افراد مختلف وجود دارد و  تحقیقات نشان داده است که میکروبیوم روده می‌تواند به سرعت به تغییرات طبیعی در رژیم غذایی پاسخ دهد.
کارشناسان بین المللی اشاره کرده‌اند که تنوع زیاد در پروفایل‌های میکروبیوم، تشخیص تغییرات طبیعی از اثرات نامطلوب را دشوار می‌کند.

سوکرالوز توسط میکروبیوتای روده متابولیزه نمی‌شود و هیچ اثر نامطلوبی بر سلامتی سیستم گوارشی از مطالعات سم شناسی انسان مشخص نیست و مطالعات انسانی با  مصرف مکرر سوکرالوز هیچ اثر معنی داری بر میکروبیوم روده نشان نمی‌دهد.

همچنین یک مطالعه در سال 2019 ، هیچ شواهد قطعی مبنی بر تأثیر منفی شیرین کننده‌های کم کالری بر میکروبیوم روده پیدا نکرد.
در سال 2020، گروهی از کارشناسان در مورد شیرین کننده‌های کم کالری به نتیجه مشابهی رسیدند که در این زمان، داده‌های مربوط به اثرات شیرین کننده‌های کم کالری بر میکروبیوتای روده انسان محدود است و شواهد کافی مبنی بر تأثیر آن‌ها بر سلامت روده در دوزهای مرتبط با مصرف انسان ارائه نمی‌کند.

 

سوکرالوز در بارداری _ دکاموند شیمی

 

سخن پایانی

همه انواع غذاها و نوشیدنی‌ها، از جمله آن‌هایی که با سوکرالوز ساخته شده‌اند، می‌توانند در انواع الگوهای تغذیه سالم جای داشته باشند.
سوکرالوز به مدت دو دهه توسط FDA به عنوان یک افزودنی غذایی تأیید شده است و ایمنی آن توسط بسیاری از مقامات بهداشت بین المللی تأیید شده است.
تأثیر شیرین کننده‌های کم کالری و ارتباط با شرایط  مزمن مانند چاقی و دیابت نوع 2 به طور گسترده مورد مطالعه قرار گرفته است.

حتما بخوانید :
اسانس نعناع : 15 خاصیت مهم و کاربرد آن (بخش اول)

 مطالعات مشاهده‌ای که شیرین‌کننده‌های کم کالری را با افزایش وزن مرتبط می‌کنند، ذاتاً نمی‌توانند یک رابطه علّی را نشان دهند و از مسائل روش‌شناختی مانند آشفتگی و علیت معکوس رنج می‌برند.
در مقابل ،کارآزمایی‌های تصادفی‌سازی‌شده و کنترل‌شده به‌طور مداوم تأیید می‌کنند که شیرین‌کننده‌های کم کالری می‌توانند در استراتژی‌های تغذیه‌ای برای کمک به اهداف کاهش وزن و یا حفظ وزن مفید باشند.
در کارآزمایی‌های تصادفی‌سازی‌شده و کنترل‌شده سوکرالوز تأثیری بر سطح گلوکز یا انسولین خون و یا اشتها ندارد. در حالی که نقش میکروبیوم روده درسلامتی هنوز در حال بررسی است، تحقیقات موجود نشان نمی‌دهد که شیرین کننده‌های کم و بدون کالری مانند سوکرالوز بر میکروبیوم روده تأثیر منفی می‌گذارد.

اتخاذ یک سبک زندگی سالم و فعال که متناسب با اهداف و اولویت‌های شخصی باشد، برای حمایت از سلامتی فرد حیاتی است. هممچنین انتخاب غذاها و نوشیدنی‌های شیرین‌شده با شیرین‌کننده‌های کم‌کالری مانند سوکرالوز نیز، یکی از راه‌های کاهش مصرف قندهای افزوده و کنترل کالری می‌باشد.

 

در صورت نیاز به تهیه‌ی این محصول یا اطلاع از جزئیات بیشتر، با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

سؤالات متداول

 

آیا سوکرالوز تاییدیه بهداشت و مصرف دارد؟

سوکرالوز به مدت دو دهه توسط FDA به عنوان یک افزودنی غذایی تأیید شده است و ایمنی آن توسط بسیاری از مقامات بهداشت بین المللی تأیید شده است.

آیا سوکرالوز بر میکروبیوم روده تأثیر دارد؟

سوکرالوز توسط میکروبیوتای روده متابولیزه نمی‌شود و هیچ اثر نامطلوبی و حتی معنی داری بر سلامتی سیستم گوارشی ندارد.

 

 

شورت لینک مطلب:

bit.ly tinyurl.com v.ht shorturl.com rebrand.ly
bit.do is.gd gg.gg b2n.ir cutt.ly

 

منبع:  foodinsight

.
کاهش وزن با سوکرالوز
کاهش وزن با سوکرالوز اپارات
کاهش وزن با سوکرالوز است؟
کاهش وزن با سوکرالوز برای لاغری
کاهش وزن با سوکرالوز بعد التمرين
کاهش وزن با سوکرالوز پلاس
کاهش وزن با سوکرالوز پروتئین
کاهش وزن با سوکرالوز پلاستیکی
کاهش وزن با سوکرالوز تاثیر دارد
کاهش وزن با سوکرالوز تا چند روز
کاهش وزن با سوکرالوز توسط دکتر
کاهش وزن با سوکرالوز جدول
کاهش وزن با سوکرالوز چقدر است
کاهش وزن با سوکرالوز چیست
کاهش وزن با سوکرالوز چگونه است
کاهش وزن با سوکرالوز حساس
کاهش وزن با سوکرالوز حساسیت زاست
کاهش وزن با سوکرالوز حرفه ای
کاهش وزن با سوکرالوز حساسیت زا
کاهش وزن با سوکرالوز در غذا
کاهش وزن با سوکرالوز در شیردهی
کاهش وزن با سوکرالوز روی بدن
کاهش وزن با سوکرالوز روزانه
کاهش وزن با سوکرالوز روزی چند بار
کاهش وزن با سوکرالوز زیاد
کاهش وزن با سوکرالوز سیب زمینی
کاهش وزن با سوکرالوز شدن
کاهش وزن با سوکرالوز صحیح است
کاهش وزن با سوکرالوز صحیح
کاهش وزن با سوکرالوز ضرر دارد
کاهش وزن با سوکرالوز ضرر
کاهش وزن با سوکرالوز طب سنتی
کاهش وزن با سوکرالوز طبیعی
کاهش وزن با سوکرالوز طعم
کاهش وزن با سوکرالوز ظهر
کاهش وزن با سوکرالوز عوارض
کاهش وزن با سوکرالوز عکس
کاهش وزن با سوکرالوز عضلات
کاهش وزن با سوکرالوز غذایی
کاهش وزن با سوکرالوز غذا
کاهش وزن با سوکرالوز غدد
کاهش وزن با سوکرالوز فقط
کاهش وزن با سوکرالوز قبل وبعد
کاهش وزن با سوکرالوز قبل تمرین
کاهش وزن با سوکرالوز قیمت
کاهش وزن با سوکرالوز کالری
کاهش وزن با سوکرالوز لاغری
کاهش وزن با سوکرالوز مفید است
کاهش وزن با سوکرالوز مفید است یا مضر
کاهش وزن با سوکرالوز و لاغری
کاهش وزن با سوکرالوز و یبوست
کاهش وزن با سوکرالوز هرمون
کاهش وزن با سوکرالوز هنگام ورزش
کاهش وزن با سوکرالوز همراه با ورزش
کاهش وزن با سوکرالوز همراه با غذا
کاهش وزن با سوکرالوز یکبار مصرف
کاهش وزن با سوکرالوز یک کیلویی
کاهش وزن با سوکرالوز یکسال
کاهش وزن با سوکرالوز 0-6
کاهش وزن با سوکرالوز 0.5
کاهش وزن با سوکرالوز 0.75
کاهش وزن با سوکرالوز 0-10
کاهش وزن با سوکرالوز 10
کاهش وزن با سوکرالوز 100
کاهش وزن با سوکرالوز 10 کیلو
کاهش وزن با سوکرالوز 12
کاهش وزن با سوکرالوز 30
کاهش وزن با سوکرالوز 3 روزه
کاهش وزن با سوکرالوز 3 ngày
کاهش وزن با سوکرالوز 40
کاهش وزن با سوکرالوز 400
کاهش وزن با سوکرالوز 400g
کاهش وزن با سوکرالوز 5 کیلوی
کاهش وزن با سوکرالوز 50
کاهش وزن با سوکرالوز 6 کیلوی
کاهش وزن با سوکرالوز 60
کاهش وزن با سوکرالوز 7 روزه
کاهش وزن با سوکرالوز 7 ngày
کاهش وزن با سوکرالوز 7 days
کاهش وزن با سوکرالوز 80 درصد
کاهش وزن با سوکرالوز 8 کیلوی
کاهش وزن با سوکرالوز 90 درصد
کاهش وزن با سوکرالوز 90
کاهش وزن با سوکرالوز 95
سوکرالوز و میکروبیوم روده
سوکرالوز و میکروبیوم روده ای
سوکرالوز و میکروبیوم روده انسان
سوکرالوز و میکروبیوم روده است؟
سوکرالوز و میکروبیوم روده ای چیست
سوکرالوز و میکروبیوم روده بزرگ
سوکرالوز و میکروبیوم روده باریک
سوکرالوز و میکروبیوم روده برای لاغری
سوکرالوز و میکروبیوم روده بزرگ چیست
سوکرالوز و میکروبیوم روده باریک چیست
سوکرالوز و میکروبیوم روده پروستات
سوکرالوز و میکروبیوم روده تفاوت
سوکرالوز و میکروبیوم روده توسط چیست
سوکرالوز و میکروبیوم روده چیست
سوکرالوز و میکروبیوم روده حساسیت
سوکرالوز و میکروبیوم روده حساس
سوکرالوز و میکروبیوم روده خوب
سوکرالوز و میکروبیوم روده خوب است
سوکرالوز و میکروبیوم روده در ایران
سوکرالوز و میکروبیوم روده در چیست
سوکرالوز و میکروبیوم روده در جدول
سوکرالوز و میکروبیوم روده ذهنی
سوکرالوز و میکروبیوم روده ریز
سوکرالوز و میکروبیوم روده رشد
سوکرالوز و میکروبیوم روده زن
سوکرالوز و میکروبیوم روده ضرر دارد
سوکرالوز و میکروبیوم روده ضرر
سوکرالوز و میکروبیوم روده ضعیف
سوکرالوز و میکروبیوم روده ضروری
سوکرالوز و میکروبیوم روده طبیعی
سوکرالوز و میکروبیوم روده طب سنتی
سوکرالوز و میکروبیوم روده عالی
سوکرالوز و میکروبیوم روده عکس
سوکرالوز و میکروبیوم روده عضلانی
سوکرالوز و میکروبیوم روده علت
سوکرالوز و میکروبیوم روده غذایی
سوکرالوز و میکروبیوم روده غذایی چیست
سوکرالوز و میکروبیوم روده غذای
سوکرالوز و میکروبیوم روده غالب
سوکرالوز و میکروبیوم روده فیلم
سوکرالوز و میکروبیوم روده قیمت
سوکرالوز و میکروبیوم روده قرمز
سوکرالوز و میکروبیوم روده کوچک
سوکرالوز و میکروبیوم روده کامل
سوکرالوز و میکروبیوم روده کرد
سوکرالوز و میکروبیوم روده گوشت
سوکرالوز و میکروبیوم روده گیاهی
سوکرالوز و میکروبیوم روده لازم است
سوکرالوز و میکروبیوم روده لازمه
سوکرالوز و میکروبیوم روده لاهیجان
سوکرالوز و میکروبیوم روده مرغ
سوکرالوز و میکروبیوم روده نشانه چیست
سوکرالوز و میکروبیوم روده و بدنسازی
سوکرالوز و میکروبیوم روده و کبد
سوکرالوز و میکروبیوم روده ها
سوکرالوز و میکروبیوم روده ها چیست
سوکرالوز و میکروبیوم روده های ایران
سوکرالوز و میکروبیوم روده ی چیست
سوکرالوز و میکروبیوم روده یزد
سوکرالوز و میکروبیوم روده یعنی چه
سوکرالوز و میکروبیوم روده 0 5
سوکرالوز و میکروبیوم روده 0-6
سوکرالوز و میکروبیوم روده 10
سوکرالوز و میکروبیوم روده 12
سوکرالوز و میکروبیوم روده 15
سوکرالوز و میکروبیوم روده 14
سوکرالوز و میکروبیوم روده 20
سوکرالوز و میکروبیوم روده 25
سوکرالوز و میکروبیوم روده 24
سوکرالوز و میکروبیوم روده 22
سوکرالوز و میکروبیوم روده 30
سوکرالوز و میکروبیوم روده 36
سوکرالوز و میکروبیوم روده 35
سوکرالوز و میکروبیوم روده 40
سوکرالوز و میکروبیوم روده 45
سوکرالوز و میکروبیوم روده 42
سوکرالوز و میکروبیوم روده 50
سوکرالوز و میکروبیوم روده 5 درصد
سوکرالوز و میکروبیوم روده 55
سوکرالوز و میکروبیوم روده 60
سوکرالوز و میکروبیوم روده 65
سوکرالوز و میکروبیوم روده 66
سوکرالوز و میکروبیوم روده 70
سوکرالوز و میکروبیوم روده 75
سوکرالوز و میکروبیوم روده 72
سوکرالوز و میکروبیوم روده 7 درصد
سوکرالوز و میکروبیوم روده 80
سوکرالوز و میکروبیوم روده 85
سوکرالوز و میکروبیوم روده 90
سوکرالوز و میکروبیوم روده 95
سوکرالوز و میکروبیوم روده 99
سوکرالوز و میکروبیوم روده 98
.
.













.

.

سوکرالوز چیست؟
سوکرالوز چیست؟

 

حتما بخوانید :
اسانس نعناع : 15 خاصیت مهم و کاربرد آن (بخش دوم)
سوکرالوز چیست؟
سوکرالوز چیست؟

 

تأثیر سوکرالوز در کاهش وزن
تأثیر سوکرالوز در کاهش وزن

 

تأثیر سوکرالوز در کاهش وزن
تأثیر سوکرالوز در کاهش وزن

 

تأثیر سوکرالوز در کاهش وزن
تأثیر سوکرالوز در کاهش وزن

 

سوکرالوز و میکروبیوم روده
سوکرالوز و میکروبیوم روده
سوکرالوز و میکروبیوم روده
سوکرالوز و میکروبیوم روده

 

سوکرالوز و میکروبیوم روده
سوکرالوز و میکروبیوم روده

 

سوکرالوز چیست؟
سوکرالوز چیست؟

 

سوکرالوز و میکروبیوم روده
سوکرالوز و میکروبیوم روده

.

مطالب زیر، هم موضوع با مطلبی که خواندید می باشند شاید برای شما جالب باشند
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

راه های ارتباطی با کارشناسان فروش

کارشناسان فروش:
کارشناس فروش 1 - دکاموند شیمی

کارشناس فروش

کارشناس فروش 2 - دکاموند شیمی

کارشناس فروش

کارشناس فروش 4 - دکاموند شیمی

کارشناس فروش

کارشناس فروش 3 - دکاموند شیمی

کارشناس فروش

شماره موبایل:

شماره تلفن:

پیغام در واتساپ:

راه های ارتباطی با کارشناسان فروش

کارشناس فروش 1 - دکاموند شیمی

کارشناس فروش

شماره موبایل:

شماره تلفن:

پیام در واتساپ:

کارشناس فروش 2 - دکاموند شیمی

کارشناس فروش

شماره موبایل:

شماره تلفن:

پیام در واتساپ:

کارشناس فروش 4 - دکاموند شیمی

کارشناس فروش

شماره موبایل:

شماره تلفن:

پیام در واتساپ:

کارشناس فروش 3 - دکاموند شیمی

کارشناس فروش

شماره موبایل:

شماره تلفن:

پیام در واتساپ:

بیا ببین چه خبره اینجا

عضویت در خبرنامه هفتگی ما

مزایا عضویت :

  • جدید ترین مقالات و محصولات را در ایمیل خود به صورت هفتگی داشته باشید.
  • اخبار جشنواره و نمایشگاه های مربوطه را سریعتر از بقیه دریافت کنید.
  • مهم تر از همه فقط اینجا تخفیف محصولات را اعلام میکنیم
  • آخری هم با اجازه شما ماهی یک بار هم محصولاتمون را به شما معرفی کنیم ( قول میدیم مزاحم نشیم و دست پر هم بیایم )
خبرنامه دکاموند شیمی
دانلود فقط با یک کلیک

با کلیک بر روی دانلود و اشتراک ، شما در خبرنامه مشتریان دکاموند شیمی مشترک خواهید شد.