.

بازرگانی دکاموند شیمی

 

واردات روغن ها و اسانس ها

 

سرآغاز :

با توجه به نیاز های جامعه و تبلیغات گسترده دنیا در زمینه آرایشی و بهداشتی تقاضا برای این محصولات رو به افزایش می باشد بنابراین گروه بازرگانی دکاموند شیمی در سال 92 تصمیم به شروع فعالیت در زمینه تهیه مواد اولیه صنایع آرایشی و بهداشتی لاین اسانس ها و روغن های آرایشی و بهداشتی کرد که در نتیجه تحقیقات لازم برای ارائه موارد فوق صورت گرفت.

تیم دکاموند پس از بررسی‌های ضروری نسبت به انتخاب و مذاکره با شرکت های تولیدکننده داخلی و خارج از کشور در زمینه روغن‌ها و اسانس‌ها گزینه‌های بیشماری بر روی میز داشت که با توجه به اهداف بلند مدت و کوتاه مدت شرکت از جمله ارائه بهترین کیفیت از معتبر ترین برندهای جهان برای مشتری های محترم و همچنین با در نظر گرفتن موضوع اقتصادی و حقوق مشتری تصمیمات لازم اتخاذ شد و با مدیران چندین شرکت تولیدی در خارج از کشور بر سر میز مذاکره قرار گرفتند و نهایتا پس از راه اندازی شرکت دکاموند شیمی و مدت ها تلاش و تحقیق و مذاکره و انجام امور مربوط به واردات اقدام به تبلیغات و معرفی محصول در بازار کرد.

توسعه بازرگانی دکاموند شیمی:

تیم دکاموند در مدت کوتاهی با توجه با پایبند بودن به منشور اهداف شرکت و ارائه بهترین ها برای خریداران محترم جایگاه خود را در بازار بدست آورد.
از این رو با توجه با اعتبار و اعتمادی که از طریق خریداران توانست بدست آورد با حجم تقاضای روز افزون مبنی بر ورود به لاین دیگر صنایع شیمیایی و ارائه محصولات روبرو شد .

تیم تحقیقاتی دکاموند شیمی با توجه به اهداف شرکت تصمیم ورود به لاین ارایه محصولات شیمیایی صنایع مختلف را بر روی میز مذاکره مدیران ارشد شرکت قرار داد .
نهایتا تصمیمات لازم مبنی بر تامین نیاز خریداران محترم و همچنین بررسی شرکت‌های تولید کننده مواد اولیه خارج از کشور در صنایع مختلف اتخاذ شد که بعد از مدت ها تلاش برای ارائه کیفت و قیمت برتر شرکت‌های مربوطه انتخاب شده و باز بر سر میز مذاکره قرار گرفتند و توافقات لازم انجام و قرارداد های مربوطه صورت گرفت.

تیم دکاموند توانست با موفقیت وارد لاین ارائه محصولات مواد شیمیایی صنایع خوراکی دارویی بهداشتی و صنعتی شود و باز با توجه به ارائه کیفیت برتر و قیمت تمام شده کمتر توانست بین مشتریان و همچنین انجام به موقع تعهدات با شرکت های خارجی و داخلی محبوبیت خود را بدست آورد .

و این برای گروه بازرگانی دکاموند شیمی افتخاریست بس بزرگ که همچنان مقتدر به ارائه خدمات و فعالیت ادامه دهد .

 

بازار آنلاین :

از این رو برای رفاه حال خریداران محترم  سایت دکاموند شیمی را ثبت کرده و با معرفی محصولات و اطلاع رسانی همگانی از طریق مقاله های داخلی و خارجی و با پشتیبانی و مشاوره کارشناسان تیم دکاموند در هر زمان بتواند با تمام مشتریان در گوشه کنار کشور ارتباط برقرار کند .

منشور اهداف دکاموند شیمی

  1. حمایت از تولیدات داخلی.
  2. بررسی نیاز های جامعه و ارائه محصولات مطابق نیاز روز.
  3. ارائه کیفیت برتر و بهای تمام شده مناسب.
  4. معرفی چندین برند برای خریداران گرامی که اجازه انتخاب آزادانه را میدهد.
  5. ارائه مشاوره تمام وقت به خریداران و پیشنهاد بهترین ها جهت کمک به تصمیم خرید.
  6. واردات محصولات مختلف از چندین کشور

 

بازرگانی دکاموند شیمی