کسب رکوردهای جدید در پتروشیمی اروند

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در reddit
اشتراک گذاری در email
امتیاز دهید

به گزارش دکاموند شیمی به نقل از روابط عمومی پتروشیمی اروند، این شرکت طی ۶ ماه نخست سال ۱۴۰۰ با تحقق ۱۱۷ درصدی بودجه و افزایش 289 درصدی درآمدهای عملیاتی نسبت به مدت مشابه سال قبل سود ۳۹۰۰۰ میلیارد ریالی را محقق کرده که نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد ۴۰۰ درصدی را نشان می‌دهد.

بر این اساس؛ کارکنان پتروشیمی اروند، در صادرات محصول پر ارزش S-PVC با فروش ۵۸۶۸۳ تن، ۱۳۴درصد از برنامه مصوب سال ۱۴۰۰ را محقق که منجر به افزایش ارزآوری 250 درصدی نسبت به بودجه شده است و نسبت به مدت مشابه سال قبل، رشد تاریخی 525 درصدی را خلق کرد.

شرکت پتروشیمی اروند در بخش صادرات محصول E- PVC نیز عملکرد خیره کننده‌ای را به رخ کشیده و با افزایش ۲۳۰درصدی تناژ صادراتی نسبت به مدت مشابه سال قبل، افزایش ۶۹۹درصدی درآمد فروش نسبت به شش‌ماهه سال پیش را محقق کرده و با تحقق ۶۷۰ درصدی مجموع فروش صادراتی محصولات نسبت به مدت مشابه سال گذشته، بار دیگر یکه تازی‌اش در صادرات محصولات PVC را به اثبات رسانده است.

شرکت پتروشیمی اروند که طی دوسال گذشته به شرکت رکوردشکنی‌ها شناخته شده، در محصول EDC دستاورد کم‌نظیر کسب کرده و با افزایش ۳۱۷ درصدی تناژ فروش نسبت به برنامه ، افزایش ۶۴۹ درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل را خلق و ارزش فروش داخلی این محصول با افزایش ۴۱۷درصدی نبست به برنامه، به رکورد شگفت‌انگیز تحقق ۱۷۶۴درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل رسیده است.

«اروند» ی‌ها در محصول VCM هم بار دیگر دست به خلق ارزش‌ها زده‌اند و با تحقق ۱۴۱درصدی مقدار فروش نسبت به برنامه، ارزش فروش داخلی خود در این محصول را نسبت به مدت مشابه سال قبل، بیش از ۲۵۸ درصد افزایش داده‌اند.

در عرضه در بورس کالا نیز، این شرکت در شش ماهه نخست سال جاری با مجموع ارزش فروش ۳۳۶۴ میلیارد تومان، عرضه ۳۷۵.۱۶۳ تنی در بورس کالا را محقق کرده که رکورد تازه‌ای در عرضه محصولات در رینگ پتروشیمی و فرآورده‌های نفتی برای این شرکت به حساب می‌آید.

سرمایه گذاری پتروناس برای تولید محصولات پتروشیمی

همچنین در شهریور ماه، درصد تغییر نرخ این شرکت نسبت به ماه قبل از آن با رشد ۷۷ درصدی همراه بوده که در بین شرکت‌های عرضه کننده در رینگ پتروشیمی و فرآورده‌های نفتی، رکوردی قابل توجه است.

ارزش معاملاتی این شرکت در ششمین ماه سال جاری در رینگ پتروشیمی و فرآورده‌های نفتی بورس کالا نیز ۶۹۴ میلیارد تومان بوده که رشد ۶۴ درصدی نسبت به مدت مشابه ماه قبل را نشان می‌دهد.

پتروشیمی اروند در سال گذشته نیز توانسته بود میزان تولید خود را به ۲ میلیون و ۵۰ هزارتن برساند، که در تاریخ فعالیت این شرکت بی‌سابقه بوده است.

پتروشیمی اروند در سالهای اخیر به پشتوانه ی کارکنان جوان، متخصص و توانمند و مدیریت جهادی خود توانسته است رسالت خود مبنی بر پشتیبانی و رفع موانع تولید، ایجاد نگرش تولید اقتصادی و پایدار در چهارچوب مدیریت دارائی های فیزیکی ، ارتقاء فرآیند گرایی و نظام یکپارچه مدیریتی با هدف تحقق سودآوری مستمر را به انجام برساند و موفق به ثبت رکورد تولید ، کسب حداکثری سهم بازارهای داخلی و تحصیل ارزآوری ناشی از عملکرد مطلوب فروش های صادراتی شود.

همچنین پتروشیمی اروند با تلاشهای مستمر و پیگیری های مجدانه در راستای سیاست های کلان گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس ، شفافیت بیشتر و بهتر عملکردی، افزایش اعتبار و اعتماد عمومی اقدام به ورود به بازار سرمایه و بورس اوراق بهادار نمود که در پایان سال 99 نماد «اروند» در فهرست بازار بورس درج گردید که امیدواریم با بهتر شدن شرایط بازار، عرضه اولیه سهام نیز انجام گردد.

دکاموند شیمی | مرجع و وارد کننده روغن های گیاهی ، مواد شیمیایی ، اسانس

منبع : www.nipna.ir
2021-09-28 14:31:00

امتیاز دهید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

راه های ارتباطی با کارشناسان فروش

کارشناسان فروش:

خانم سپهری

مدیر فروش

خانم شایگان

کارشناس فروش

خانم سعادت

کارشناس فروش

شماره موبایل:

شماره تلفن:

پیغام در واتساپ:

5020 142 0919

3147 9501 031

2813 836 0910

3144 9501 031

5410 061 0912

3145 9501 031

راه های ارتباطی با کارشناسان فروش

خانم سپهری

مدیر فروش

شماره موبایل:

شماره تلفن:

پیام در واتساپ:

5020 142 0919

3147 9501 031

خانم شایگان

کارشناس فروش

شماره موبایل:

شماره تلفن:

پیام در واتساپ:

5020 142 0919

3147 9501 031

خانم سعادت

کارشناس فروش

شماره موبایل:

شماره تلفن:

پیام در واتساپ:

5020 142 0919

3147 9501 031

بیا ببین چه خبره اینجا

عضویت در خبرنامه هفتگی ما

مزایا عضویت :

  • جدید ترین مقالات و محصولات را در ایمیل خود به صورت هفتگی داشته باشید.
  • اخبار جشنواره و نمایشگاه های مربوطه را سریعتر از بقیه دریافت کنید.
  • مهم از همه فقط اینجا تخفیف محصولات را اعلام میکنیم
  • آخری هم با اجازه شما ماهی یک بار هم تبلیغ بفرستیم ( قول میدیم مزاحم نشیم و دست پر هم بیایم )
خبرنامه دکاموند شیمی

دانلود فقط با یک کلیک

با کلیک بر روی دانلود و اشتراک ، شما در خبرنامه مشتریان دکاموند شیمی مشترک خواهید شد.