طرح های سرمایه گذاری در منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی پیوست تسهیلاتی

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در reddit
اشتراک گذاری در email
امتیاز دهید

به گزارش دکاموند شیمی به نقل از روابط عمومی سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی، سید امید شهیدی نیا در جریان بازدید مدیرعامل بانک تجارت از ظرفیت ها و زیرساخت های این منطقه در شهرستان ماهشهر اظهارداشت: پیشنهاد می شود که با تعامل و همکاری که هرچه بیشتر، زمینه تهیه پیوست های تسهیلاتی طرح های سرمایه گذاری در حال اجرا و یا در دست برنامه ریزی این منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی، فراهم شود.

شهیدی نیا افزود: عمده این طرح ها در حوزه صنایع تکمیلی و پایین دستی صنعت پتروشیمی است و هدف از تهیه این پیوست مالی و تسهیلاتی، بهبود شرایط سرمایه گذاری در منطقه است.

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی با اشاره به نقش و جایگاه حاکمیتی این سازمان در ایجاد زیرساخت ها و نظارت بر عملکرد شرکت های فعال در منطقه بیان داشت: تحقق سرمایه گذاری ها در جهت افزایش ظرفیت تولید محصول در واحدها و همچنین ایجاد فرصت های شغلی پایدار از جمله اولویت های تعیین شده سازمان در راستای رشد اقتصادی کشور است.

وی بیان داشت: در صورتی که شبکه بانکی کشور در تهیه این پیوست تسهیلاتی برای طرح های سرمایه گذاری صنعت پتروشیمی همکاری های لازم انجام شود، روند اجرای پروژه ها با سرعت بهتری انجام خواهد شد.

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی در بخش دیگری از این نشست به دغدغه سرمایه گذاران در راستای دریافت تسهیلات مورد نیاز اشاره کرد و گفت: با توجه به اینکه طرح های سرمایه گذاری مورد اشاره از جمله پروژه های جدید در تولید محصولات خاص و کم نظیر در کشور و منطقه خاورمیانه محسوب می شوند، انتظار می رود که شبکه بانکی قراردادهای واگذاری زمین را به عنوان وثیقه از متقاضیان مورد قبول قرار دهد.

شهیدی نیا در ادامه، روند توسعه در منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی رو به رشد ارزیابی کرد و گفت: بهره برداری از این تعداد پروژه باعث استفاده حداکثری از اراضی موجود منطقه خواهد شد؛ لذا تداوم توسعه فعالیت های تولیدی و اقتصادی این سازمان نیازمند الحاص اراضی جدیدی است که در این زمینه برنامه ریزی های لازم در دست انجام است.ادامه همکاری های بانک تجارت در اجرای طرح های توسعه ای پتروشیمی در ماهشهر

حتما بخوانید :
گردش چرخ اقتصادی زمان جنگ با مجاهدت نفتی‌ها

مدیرعامل بانک تجارت با اشاره به نقش تاثیرگذار سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی در رشد اقتصادی و تامین ارز مورد نیاز کشور گفت: این بانک در ادامه همکاری های خود، برای ارائه تسهیلات مورد نیاز جهت تکمیل و اجرای طرح های توسعه‌ای و سرمایه گذاری صنعت پتروشیمی در این منطقه همکاری خواهد کرد.

هادی اخلاقی در جریان سفر خود به شهرستان ماهشهر ضمن حضور در مجتمع های مختلف پتروشیمی در دیدار با مدیرعامل این سازمان اظهار داشت: صنعت پتروشیمی در توسعه اقتصادی و تامین ارز مورد نیاز کشور نقش تاثیرگذار و مهمی دارد.

وی با تاکید بر اینکه بانک تجارت تلاش خواهد کرد تا از طریق توافقات کارشناسی که صورت می گیرد از طرح های جدید سرمایه گذاری مورد تایید سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی، پشتیبانی کند گفت: برای اختصاص تسهیلات مورد نیاز به این طرح ها، با همکاری این سازمان ساختار و شاخص هایی تعریف خواهد شد که از این طریق توسعه هرچه بیشتر صنعت در ماهشهر بیش از پیش تسریع شود.

اخلاقی ادامه داد: با همکاری سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی، پروژه های دارای پیشرفت فیزیکی 30 درصد مشمول دریافت تسهیلات ریالی و ارزی بانک تجارت خواهند شد.

وی یادآورشد: مطابق با درخواست این سازمان، پذیرش قراردادهای واگذاری زمین به سرمایه گذاران به عنوان وثیقه های بانکی گزینه مناسبی است که بررسی آن از سوی بانک انجام خواهد شد.

مدیرعامل بانک تجارت در پایان این نشست به پاس همکاری و خدمات اثر بخش حوزه صنعت در منطقه ویژه اقتصادی جهت برقراری تعامل سازنده با بانک تجارت، با اهداء لوح سپاس از سید امید شهیدی نیا رئیس هیات مدیره و مدیر عامل و منصور محمودی مدیر اداری مالی سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی قدردانی کرد.

دکاموند شیمی | مرجع و وارد کننده روغن های گیاهی ، مواد شیمیایی ، اسانس

منبع : www.nipna.ir
2021-11-11 10:14:05

حتما بخوانید :
بخشی از تجهیزات مراکز درمانی، بهداشتی و آموزشی جنوب استان بوشهر تامین
هیچ داده ای یافت نشد
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

راه های ارتباطی با کارشناسان فروش

کارشناسان فروش:

خانم سپهری

مدیر فروش

خانم شایگان

کارشناس فروش

خانم سعادت

کارشناس فروش

شماره موبایل:

شماره تلفن:

پیغام در واتساپ:

5020 142 0919

3147 9501 031

2813 836 0910

3144 9501 031

5410 061 0912

3145 9501 031

راه های ارتباطی با کارشناسان فروش

خانم سپهری

مدیر فروش

شماره موبایل:

شماره تلفن:

پیام در واتساپ:

5020 142 0919

3147 9501 031

خانم شایگان

کارشناس فروش

شماره موبایل:

شماره تلفن:

پیام در واتساپ:

5020 142 0919

3147 9501 031

خانم سعادت

کارشناس فروش

شماره موبایل:

شماره تلفن:

پیام در واتساپ:

5020 142 0919

3147 9501 031

بیا ببین چه خبره اینجا

عضویت در خبرنامه هفتگی ما

مزایا عضویت :

  • جدید ترین مقالات و محصولات را در ایمیل خود به صورت هفتگی داشته باشید.
  • اخبار جشنواره و نمایشگاه های مربوطه را سریعتر از بقیه دریافت کنید.
  • مهم از همه فقط اینجا تخفیف محصولات را اعلام میکنیم
  • آخری هم با اجازه شما ماهی یک بار هم تبلیغ بفرستیم ( قول میدیم مزاحم نشیم و دست پر هم بیایم )
خبرنامه دکاموند شیمی

دانلود فقط با یک کلیک

با کلیک بر روی دانلود و اشتراک ، شما در خبرنامه مشتریان دکاموند شیمی مشترک خواهید شد.