شرکت ملی حفاری و دانشگاه آزاد اسلامی خوزستان تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند

امتیاز دهید

به گزارش دکاموند شیمی به نقل از شرکت ملی حفاری ایران، این تفاهمنامه در نشستی با حضور تعدادی از مدیران، رئیس و کارشناسان اداره آموزش و تجهیز نیروی انسانی، پژوهش و فناوری شرکت و چند تن از رؤسا و مسئولان دانشگاه آزاد به امضای حمید رضا گلپایگانی، مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران، و علی افروس، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان خوزستان، رسید.

در این نشست گلپایگانی ابتدا سالگرد  شهادت سردار دل‌ها سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و همرزمان شهیدش را تسلیت گفت و افزود:  اگر سردار سلیمانی در میان ما نیست اما آرمان‌هایش  حضور میدانی دارد.

وی اظهار کرد: صنعت حفاری یکی از تخصصی‌ترین صنایع است که همه علوم در آن کاربرد دارد و در همین ارتباط همکاری با دانشگاه‌ها و تلفیق علم و تجربه می‌تواند به توسعه، پیشرفت و تعالی این صنعت مادر تخصصی کمک کند.

مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران با بیان اینکه مباحث آموزش، تحقیق و پژوهش و صدور خدمات فنی و مهندسی در سطح منطقه در سرفصل برنامه‌های شرکت قرار دارد، اظهار کرد: در زمان حاضر همکاری‌های مشترک و مستمر، هم‌افزایی، استفاده از توانمندی‌های یکدیگر برای ارتقای سطح علمی و دانش فنی شرکت می‌تواند بسیاری از چالش‌ها و مشکلات را برطرف کند.

همچنین افروس گزارشی از فعالیت‌های علمی و پژوهشی این دانشگاه ارائه کرد و گفت: رویکرد اصلی دانشگاه شناسایی چالش‌ها و حل مسائل با استفاده از استادان مجرب و کارشناسان و متخصصان در صنعت است.

وی با اشاره به اینکه در دانشگاه توان بالقوه‌ای وجود دارد که در ارتباط با صنعت می‌تواند بالفعل شود و به حل مشکلات صنایع کمک کند، افزود: این دانشگاه در سال‌های گذشته همکاری‌های ارزشمندی در بخش‌های پژوهشی و ساخت قطعات با شرکت ملی حفاری ایران داشته است که انتظار می‌رود این همکاری‌ها توسعه یابد.

در این نشست اعلام شد: این تفاهم‌نامه در سه  بخش شامل موضوعات آموزشی، پژوهشی و فناوری تنظیم شده که اجرای پروژه‌های تحقیقاتی – کاربردی مورد نیاز تا مرحله تبیین دانش فنی، بررسی میزان نیاز به فناوری‌های نوین و برنامه‌ریزی برای نیل به موارد اولویت‌دار، انجام امور مطالعاتی، بازدیدهای علمی و استفاده از ظرفیت‌های کارشناسی طرفین از جمله موارد مربوط به بخش نخست است.

حتما بخوانید :
ارزبران ثلث اول تجارت | دکاموند شیمی

به اشتراک‌گذاری منابع علمی و آموزشی طرفین، استفاده از امکانات، تجهیزات و فضای آموزشی در برگزاری دوره‌ها و همایش‌های مشترک، تجاری‌سازی قابلیت‌های آموزشی و پژوهشی از محورهای مورد اهتمام در مبحث موارد آموزشی است.

در بخش مباحث پژوهشی، استقرار مرکز تحقیقات ملی حفاری در دانشگاه آزاد واحد اهواز، هدایت و حمایت از پایان‌نامه‌های تحصیلی، به‌کارگیری استادان دانشگاه،  بررسی و ارزیابی طرح‌ها و استفاده از ظرفیت‌های علمی و کارشناسی به‌عنوان محور همکاری لحاظ شده است.

بومی‌سازی و انتقال فناوری‌های نوین، در اختیار گذاشتن تجهیزات آزمایشگاهی، انجام امور مطالعاتی، بهره‌گیری بهینه از ظرفیت‌های دانشگاه و نیز ساخت قطعات و تجهیزات مورد نیاز شرکت در این تفاهمنامه همکاری که مدت اجرای آن سه سال است، به‌شمار می‌آید.

دکاموند شیمی | مرجع و وارد کننده روغن های گیاهی ، مواد شیمیایی ، اسانس

منبع : www.shana.ir
2022-01-03 12:12:42

هیچ داده ای یافت نشد
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

راه های ارتباطی با کارشناسان فروش

کارشناسان فروش:
کارشناس فروش 1 - دکاموند شیمی

کارشناس فروش

کارشناس فروش 2 - دکاموند شیمی

کارشناس فروش

کارشناس فروش 4 - دکاموند شیمی

کارشناس فروش

کارشناس فروش 3 - دکاموند شیمی

کارشناس فروش

شماره موبایل:

شماره تلفن:

پیغام در واتساپ:

راه های ارتباطی با کارشناسان فروش

کارشناس فروش 1 - دکاموند شیمی

کارشناس فروش

شماره موبایل:

شماره تلفن:

پیام در واتساپ:

کارشناس فروش 2 - دکاموند شیمی

کارشناس فروش

شماره موبایل:

شماره تلفن:

پیام در واتساپ:

کارشناس فروش 4 - دکاموند شیمی

کارشناس فروش

شماره موبایل:

شماره تلفن:

پیام در واتساپ:

کارشناس فروش 3 - دکاموند شیمی

کارشناس فروش

شماره موبایل:

شماره تلفن:

پیام در واتساپ:

بیا ببین چه خبره اینجا

عضویت در خبرنامه هفتگی ما

مزایا عضویت :

  • جدید ترین مقالات و محصولات را در ایمیل خود به صورت هفتگی داشته باشید.
  • اخبار جشنواره و نمایشگاه های مربوطه را سریعتر از بقیه دریافت کنید.
  • مهم از همه فقط اینجا تخفیف محصولات را اعلام میکنیم
  • آخری هم با اجازه شما ماهی یک بار هم تبلیغ بفرستیم ( قول میدیم مزاحم نشیم و دست پر هم بیایم )
خبرنامه دکاموند شیمی

دانلود فقط با یک کلیک

با کلیک بر روی دانلود و اشتراک ، شما در خبرنامه مشتریان دکاموند شیمی مشترک خواهید شد.