سند مالکیت بزرگ‌ترین شهرک صنعتی استان قزوین صادر شد

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در reddit
اشتراک گذاری در email
امتیاز دهید

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان قزوین گفت: با پیگیری‌های مستمر مشکل ۱۶ساله سند مالکیت شهرک صنعتی خرمدشت بزرگ‌ترین شهرک صنعتی استان قزوین با صدور سند ششدانگ رفع شد.

به گزارش دکاموند شیمی به نقل از خبرآنلاین،حمیدرضا خانپور، مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان قزوین با اعلام این خبر مهم گفت: استقبال سرمایه گذاران با برندهای معتبر کشوری در طول دو سال اخیر جهت استقرار در شهرک صنعتی خرمدشت و موقعیت مناسب ترانزیتی و مشوق و معافیت مالیاتی 13ساله این امکان را برای سرمایه گذاران واحدهای صنعتی مهیا کرده تا با دریافت سند مالکیت جهت اخذ تسهیلات بانکی و توسعه واحدها با انگیزه بیشتری ورود کنند.

او تصریح کرد: تحقق این مهم با همکاری و مساعدت اداره کل ثبت اسناد و املاک، جهاد کشاورزی و امور اراضی و پیگیری های ویژه جمالی پور استاندار قزوین و رجب رحمانی نماینده مردم تاکستان و عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی و با طرح موضوع و رفع موانع تولید در چندین جلسه شورای حفظ حقوق بیت المال و پیگیری حقوقی موضوع محقق شده است.

رئیس هیئت مدیره شرکت شهرکهای صنعتی استان در ادامه اعلام کرد: شهرک صنعتی خرمدشت با مساحت دو هزار دویست و بیست سه هکتار در حوزه جذب سرمایه‌گذار تاکنون بیش از 200 قرارداد با سرمایه گذاری 60هزار میلیارد ریالی و اشتغال مولد مورد انتظار 10هزار نفری با متقاضیان سرمایه گذاری منعقد شده که از این تعداد 68 واحد تولیدی با اشتغال بیش از دو هزار نفر پروانه بهره برداری اخذ کرده و در حال فعالیت هستند و مقدمات جذب سرمایه گذاران جدید با توجه به مشوق ها و زیرساخت های عالی شهرک در دست اقدام است.

خانپور از شهرک صنعتی خرمدشت به عنوان شهرکی که در آینده نزدیک به محل استقرار کارخانجات و صنایع مهم کشور تبدیل خواهد شد، نام برد و گفت: در حال حاضر 150هکتار زمین صنعتی در این شهرک برای واگذاری به سرمایه گذاران و استقرار صنایع پیش بینی شده، هایتک و کم آب بر آماده واگذاری است.

شروط تحقق وعده صنعتی | دکاموند شیمی

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خاطر نشان کرد: خوشبختانه در حال حاضر کلیه شهرکها و نواحی صنعتی تابعه استان دارای سند مالکیت صنعتی شده اند و تاکنون بالغ بر دو هزار فقره سند مالکیت تک برگی برای واحدهای تولیدی، خدماتی، کارگاهی، تجاری و زیرساختها در شهرکها و نواحی صنعتی تابعه استان صادر شده و واحدهای تولیدی که موفق به اخذ پایان کار ساختمانی و پروانه بهره برداری می شوند، می توانند با مراجعه به دفتر شرکت شهرکهای استان نسبت به دریافت سند مالکیت تک برگی اقدام کنند.

او با اشاره به مزیت اسناد مالکیت و تفکیکی گفت: تثبیت و امنیت  سرمایه گذاران ، اعمال ارزش واقعی واحدهای صنعتی و افزایش قدرت سرمایه در گردش آنها، عضویت در بورس، صدور اسناد، نقل و انتقال و جذب شریک تجاری، مالکیت تفکیکی در جهت تسریع و تسهیل کار واحدهای صنعتی بهره بردار که مشکلات بانکی در خصوص اخذ تسهیلات و ترهین محل اجرای طرح و وثیقه قرار دادن سند مالکیت دارند بسیار حائز اهمیت است که با این اقدام مشکلات آنان حل می شود.

خانپور در پایان از پیگیریها و تلاشهای مدیریت حقوقی و امور قراردادها و همکاران خدوم و پرتلاش شرکت تقدیر و تشکر کرد.

 در پنج ماهه نخست امسال 136سرمایه گذار در شهرکها و نواحی صنعتی تابعه استان جذب شده که سرمایه گذاری این طرحهای صنعتی بالغ بر 53هزار میلیارد می باشد که با راه اندازی کامل  زمینه اشتغال پنج هزار و 700نفر فراهم می شود.


دکاموند شیمی | مرجع و وارد کننده روغن های گیاهی ، مواد شیمیایی ، اسانس

منبع : wikiplast.ir
2021-09-01 19:20:00

امتیاز دهید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

راه های ارتباطی با کارشناسان فروش

کارشناسان فروش:

خانم سپهری

مدیر فروش

خانم شایگان

کارشناس فروش

خانم سعادت

کارشناس فروش

شماره موبایل:

شماره تلفن:

پیغام در واتساپ:

5020 142 0919

3147 9501 031

2813 836 0910

3144 9501 031

5410 061 0912

3145 9501 031

راه های ارتباطی با کارشناسان فروش

خانم سپهری

مدیر فروش

شماره موبایل:

شماره تلفن:

پیام در واتساپ:

5020 142 0919

3147 9501 031

خانم شایگان

کارشناس فروش

شماره موبایل:

شماره تلفن:

پیام در واتساپ:

5020 142 0919

3147 9501 031

خانم سعادت

کارشناس فروش

شماره موبایل:

شماره تلفن:

پیام در واتساپ:

5020 142 0919

3147 9501 031

بیا ببین چه خبره اینجا

عضویت در خبرنامه هفتگی ما

مزایا عضویت :

  • جدید ترین مقالات و محصولات را در ایمیل خود به صورت هفتگی داشته باشید.
  • اخبار جشنواره و نمایشگاه های مربوطه را سریعتر از بقیه دریافت کنید.
  • مهم از همه فقط اینجا تخفیف محصولات را اعلام میکنیم
  • آخری هم با اجازه شما ماهی یک بار هم تبلیغ بفرستیم ( قول میدیم مزاحم نشیم و دست پر هم بیایم )
خبرنامه دکاموند شیمی

دانلود فقط با یک کلیک

با کلیک بر روی دانلود و اشتراک ، شما در خبرنامه مشتریان دکاموند شیمی مشترک خواهید شد.