سال طلایی پتروشیمی پردیس در تولید و فروش

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در reddit
اشتراک گذاری در email
امتیاز دهید

به گزارش دکاموند شیمی به نقل از شرکت پتروشیمی پردیس، غلامرضا جمشیدی با بیان این مطلب، اظهار کرد: پتروشیمی پردیس در یکسال گذشته ۵.۳۸۱.۵۹۱ تن محصول اوره و آمونیاک تولید کرده است که ۱۱۱.۹۱ درصد نسبت به برنامه، ۱۰۲.۲۱ درصد نسبت به ظرفیت اسمی و ۱۱۸.۴۸ درصد نسبت به سال مالی ۹۹ افزایش داشته است.

وی ادامه داد: این مقدار تولید محصول در شرایطی انجام شده است که بسیاری از صنایع به‌دلیل بروز شرایط کرونایی و مشکلات عدیده اقتصادی با رکود و کاهش ظرفیت تولید روبه‌رو شده‌اند اما پتروشیمی پردیس با برنامه‌ریزی، آینده‌نگری و تلاش شبانه‌روزی و خستگی‌ناپذیر سرمایه انسانی متعهد، دلسوز و متخصص خود و با کنترل حوادث فرآیندی و کاهش قابل توجه مقدار توقف در تولید به این موفقیت ارزنده و خیره‌کننده دست یافته است.

مدیرعامل شرکت پتروشیمی پردیس درباره ثبت رکوردهای جدید تولید محصول آمونیاک در سه فاز تولیدی این شرکت گفت: پارسال در مجموع ۲.۰۸۸.۹۱۳ تن آمونیاک در پتروشیمی پردیس تولید شد که این مقدار به‌طور میانگین ۱۱۲.۱ درصد نسبت به برنامه سالانه، ۱۰۲.۴ درصد نسبت به ظرفیت اسمی و ۱۲۱.۵ درصد نسبت به سال مالی ۹۹ رشد داشته است، در این میان واحد آمونیاک فاز دوم پتروشیمی پردیس با تولید ۷۳۱.۴۵۹ تن آمونیاک، ۱۱۶.۹۲ درصد نسبت به برنامه، ۱۰۷.۵۷ درصد نسبت به ظرفیت اسمی و ۱۲۹.۹۷ درصد نسبت به سال مالی ۹۹ افزایش تولید دارد و در بین ۳ واحد تولیدی آمونیاک رکورد دار است.

جمشیدی در ادامه گزارش خود با اشاره به ثبت رکوردهای جدید تولید اوره در همه فازهای این شرکت اذعان کرد: در سالی که گذشت پتروشیمی پردیس در مجموع ۳.۲۹۲.۶۷۸ تن اوره کشاورزی تولید کرد که به‌طور میانگین ۱۱۱.۸ درصد نسبت به برنامه، ۱۰۲.۱ نسبت به ظرفیت اسمی و ۱۱۷.۱ نسبت به سال مالی گذشته افزایش یافته است.

وی درباره ثبت رکورد تولید اوره در واحد اوره فاز دوم پتروشیمی پردیس بیان کرد: در سال مالی ۱۴۰۰، رکورد تولید اوره در فاز دوم پتروشیمی پردیس ۱.۱۵۱.۷۰۷ تن، ۱۱۶.۴۵ درصد نسبت به برنامه، ۱۰۷.۱۴ درصد نسبت به ظرفیت اسمی و ۱۲۵.۲۱ درصد نسبت به سال مالی ۹۹ به ثبت رسیده است.

وزیر پیشنهادی نفت به‌دنبال کارهای نمایشی نیست

مدیرعامل شرکت پتروشیمی پردیس گفت: در یکسال گذشته، تولید آمونیاک ۲۱.۱۹ درصد، تولید اوره ۱۶.۸۳ درصد و مجموع تولید محصولات ۱۸.۴۸ درصد نسبت به بازه زمانی مشابه در سال پیش افزایش یافته است.

جمشیدی درباره برنامه صادراتی این شرکت اظهار کرد: تیم جوان و متخصص بازرگانی و فروش پتروشیمی پردیس در یکسال گذشته برنامه‌ریزی جامعی برای شناسایی بازارهای جدید و تثبیت جایگاه خود در میان بزرگترین تولیدکنندگان اوره دنیا انجام داد و ثمره این آینده‌نگری و ارتباط موثری که با مشتریان بالقوه و بالفعل در سطح کشورهای هدف برقرار شد، افزایش فروش محصول و ایجاد ضریب اطمینان در انجام معاملات آینده بود.

وی با اشاره به مقدار فروش محصولات پتروشیمی پردیس در سال مالی ۱۴۰۰ گفت: در این سال رکورد میزان فروش محصولات به ۳.۶۴۷.۲۹۷ تن (۱۱۶.۳۰ درصد نسبت به برنامه و ۱۲۳.۳۸ درصد نسبت به سال مالی ۹۹)، رکورد فروش اوره داخلی بمیزان ۱.۲۰۹.۵۳۸ تن (۱۵۱.۱۹ درصد نسبت به برنامه و ۱۲۵.۵۳ درصد نسبت به سال مالی ۹۹)، رکورد فروش ۲۲۶.۶۰۴ تن آمونیاک (۱۱۹.۲۷ درصد نسبت به برنامه و ۱۵۲.۰۸ درصد نسبت به سال مالی ۹۹) و فروش اوره صادراتی بمیزان ۲.۲۱۱.۱۵۵ تن (۱۰۳.۰۴ درصد نسبت به برنامه و ۱۱۹.۹۴ درصد نسبت به سال مالی ۹۹) ارتقا یافت.

مدیرعامل شرکت پتروشیمی پردیس درباره رکورد کاهش ساعات توقف در واحدهای عملیاتی شرکت افزود: در یکسال گذشته باوجود شرایط شیوع ویروس کرونا ساعات توقف تولید ۲۵۴۱ ساعت بوده که نسبت به سال مالی ۹۹ با ۹۷۶۶ ساعت توقف، ۷۴ درصد کاهش یافته است.

جمشیدی با اشاره به ثبت رکورد جدید فروش ارزی و ریالی مجتمع پردیس تصریح کرد: مقدار فروش ارزی و ریالی کل محصولات (فروش صادراتی آمونیاک و اوره و فروش داخلی) در سال مالی  ۱۴۰۰ به ۸۵۷.۱۸۱.۴۷۳ دلار رسید که نسبت به برنامه ۴۵.۳ درصد افزایش داشته است.

وی با قدردانی از زحمات و تلاش‌های کارکنان پتروشیمی پردیس در واحدهای عملیاتی، پشتیبانی، ستادی و مدیریتی برایبه دست آوردن دستاوردهای تاریخی و رکوردهای پی در پی اذعان کرد: ما به رسالت مهم خود در تأمین امنیت غذایی مردم ایران و جهان پایبندیم و برای دستیابی به این هدف والا، همه ظرفیت و توان خود را به کار خواهیم بست.

گازرسانی به بیش از ۹۹ درصد روستاهای خراسان شمالی

دکاموند شیمی | مرجع و وارد کننده روغن های گیاهی ، مواد شیمیایی ، اسانس

منبع : www.nipna.ir
2021-09-28 17:49:43

امتیاز دهید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

راه های ارتباطی با کارشناسان فروش

کارشناسان فروش:

خانم سپهری

مدیر فروش

خانم شایگان

کارشناس فروش

خانم سعادت

کارشناس فروش

شماره موبایل:

شماره تلفن:

پیغام در واتساپ:

5020 142 0919

3147 9501 031

2813 836 0910

3144 9501 031

5410 061 0912

3145 9501 031

راه های ارتباطی با کارشناسان فروش

خانم سپهری

مدیر فروش

شماره موبایل:

شماره تلفن:

پیام در واتساپ:

5020 142 0919

3147 9501 031

خانم شایگان

کارشناس فروش

شماره موبایل:

شماره تلفن:

پیام در واتساپ:

5020 142 0919

3147 9501 031

خانم سعادت

کارشناس فروش

شماره موبایل:

شماره تلفن:

پیام در واتساپ:

5020 142 0919

3147 9501 031

بیا ببین چه خبره اینجا

عضویت در خبرنامه هفتگی ما

مزایا عضویت :

  • جدید ترین مقالات و محصولات را در ایمیل خود به صورت هفتگی داشته باشید.
  • اخبار جشنواره و نمایشگاه های مربوطه را سریعتر از بقیه دریافت کنید.
  • مهم از همه فقط اینجا تخفیف محصولات را اعلام میکنیم
  • آخری هم با اجازه شما ماهی یک بار هم تبلیغ بفرستیم ( قول میدیم مزاحم نشیم و دست پر هم بیایم )
خبرنامه دکاموند شیمی

دانلود فقط با یک کلیک

با کلیک بر روی دانلود و اشتراک ، شما در خبرنامه مشتریان دکاموند شیمی مشترک خواهید شد.