سازمان حفاظت محیط زیست مجددا متهم به به خطر انداختن ارزیابی ایمنی شیمیایی شد | اخبار

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در reddit
اشتراک گذاری در email

*****توجه : ممکن است در ترجمه مشکلاتی وجود داشته باشد *****

چهار دانشمند که در دفتر ایمنی شیمیایی و پیشگیری از آلودگی آژانس حفاظت محیط زیست ایالات متحده کار می کنند ، همچنان به تشویق ادعاهای خود بزرگترین افراد در آژانس را به به خطر انداختن یکپارچگی علمی ارزیابی شیمیایی که تولید می کند ، متهم می کنند.

ماه گذشته ، دانشمندان تأکید کردند که مدیران دفتر ایمنی شیمیایی EPA ارزیابی های ایمنی مواد شیمیایی جدید و موجود را سالها “به طور نادرست” تغییر داده اند. و اکنون آنها در یک افشاگری جدید ادعا می کنند که مقامات برتر در آژانس آنها را از جستجوی متخصصان همکاران در ارزیابی های جدید ایمنی مواد شیمیایی منع می کند.

کارکنان غیر انتفاعی ایالات متحده برای مسئولیت محیط زیست (همکار) ، که نماینده چهار افشاگر سازمان حفاظت محیط زیست است ، می گویند که نگران هستند که این ممنوعیت ارتباط با سایر متخصصان ، ارزیابی ایمنی مواد شیمیایی جدید را قبل از شتابزدن به بازار مختل کند.

Peer می گوید: “در افشای خود ، دانش آموزان مورد انتقاد قرار گرفتند زیرا برای مشاوره و تأیید کار خود با سایر کارکنان تماس گرفتند.” در ارزیابی خطر شیمیایی ، مانند سم شناسی استنشاق ، فناوری نانو و بیولوژی سرطان. بنابراین ، سازمان می گوید ، بهترین راه برای پر کردن خلاءهای دانش مشورت با متخصصان دیگر است.

Peer می گوید این ممنوعیت مشورت با همکارانی که تجربه قبلی در زمینه مواد شیمیایی خاص دارند منجر به تکرار بی مورد کار در EPA می شود و وقت کارکنان و همچنین دلار مالیات دهندگان را هدر می دهد. این سازمان از رئیس آژانس ایمنی شیمیایی و پیشگیری از آلودگی ، میشال فریدوف ، می خواهد که سیاست منع محدودیت در ارتباطات درون سازمانی را اتخاذ کند. Peer همچنین از او می خواهد تا مدیرانی را که مسئول اعمال ممنوعیت مورد بحث هستند ، تنبیه کند.

سرپرست امور حقوقی شرکت ملی گاز ایران منصوب شد

اگرچه سازمان کپی جدیدترین افشاگری را ارائه نمی دهد ، Peer می گوید در آن دانشمندان EPA بازگو می کنند که مدیران کلیدی در آژانس اغلب بین مشاغل دولتی خود و صنایع شیمیایی حرکت می کنند ، اغلب شاخص های خطر را نادیده می گیرند و کارکنان را ترغیب به امضای مواد شیمیایی می کنند. ارزیابی با داده های کافی برای رسیدن به نتیجه.

به نوبه خود ، EPA با رد این ادعاها ، اصرار دارد که دفتر ایمنی شیمیایی آن هیچ قانونی ندارد که مانع از به اشتراک گذاری اطلاعات داخلی شود.

تیم کارول ، سخنگوی سازمان حفاظت محیط زیست در بیانیه ای گفت: “این یک سیاست در دفتر ایمنی شیمیایی و پیشگیری از آلودگی نیست.” وی افزود: “این دولت متعهد است تا اطمینان حاصل کند که علم ستون فقرات همه کارهایی است که ما به عنوان یک سازمان انجام می دهیم.” این شامل یک تعهد ثابت برای پرورش فرهنگی است که باعث تبادل و همکاری باز بین همه کارکنان می شود و شامل هماهنگی با زنجیره مدیریت آنها در صورت لزوم می شود تا سرپرستان از آنچه کارکنان روی آن کار می کنند آگاه باشند. “

در همین حال ، Peer می گوید اطلاعات بیشتری از دانشمندانی دریافت می کند که قبلاً با دفتر ایمنی شیمیایی و پیشگیری از آلودگی EPA کار می کردند یا در حال حاضر در آنجا کار می کنند ، و به احتمال زیاد چهار افشاگری دیگر نیز به زودی ثبت خواهد شد.

منبع : www.chemistryworld.com
2021-08-18 18:30:00

امتیاز دهید
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

راه های ارتباطی با کارشناسان فروش

کارشناسان فروش:

خانم سپهری

مدیر فروش

خانم شایگان

کارشناس فروش

خانم سعادت

کارشناس فروش

شماره موبایل:

شماره تلفن:

پیغام در واتساپ:

5020 142 0919

3147 9501 031

2813 836 0910

3144 9501 031

5410 061 0912

3145 9501 031

راه های ارتباطی با کارشناسان فروش

خانم سپهری

مدیر فروش

شماره موبایل:

شماره تلفن:

پیام در واتساپ:

5020 142 0919

3147 9501 031

خانم شایگان

کارشناس فروش

شماره موبایل:

شماره تلفن:

پیام در واتساپ:

5020 142 0919

3147 9501 031

خانم سعادت

کارشناس فروش

شماره موبایل:

شماره تلفن:

پیام در واتساپ:

5020 142 0919

3147 9501 031

بیا ببین چه خبره اینجا

عضویت در خبرنامه هفتگی ما

مزایا عضویت :

  • جدید ترین مقالات و محصولات را در ایمیل خود به صورت هفتگی داشته باشید.
  • اخبار جشنواره و نمایشگاه های مربوطه را سریعتر از بقیه دریافت کنید.
  • مهم از همه فقط اینجا تخفیف محصولات را اعلام میکنیم
  • آخری هم با اجازه شما ماهی یک بار هم تبلیغ بفرستیم ( قول میدیم مزاحم نشیم و دست پر هم بیایم )
خبرنامه دکاموند شیمی
blank

دانلود فقط با یک کلیک

با کلیک بر روی دانلود و اشتراک ، شما در خبرنامه مشتریان دکاموند شیمی مشترک خواهید شد.