دانشمندان EPA ادعا می کنند که “دستکاری عمدی” در بررسی خطر شیمیایی | اخبار

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در reddit
اشتراک گذاری در email

*****توجه : ممکن است در ترجمه مشکلاتی وجود داشته باشد *****

چهار دانشمند در آژانس در شکایت سازمان غیرانتفاعی حفاظت از محیط زیست ادعا می کنند که مقامات آژانس حفاظت از محیط زیست ایالات متحده (EPA) سالهاست که ارزیابی های ایمنی را در مورد مواد شیمیایی جدید و موجود “به طور نادرست” تغییر داده اند و این کار را ادامه می دهند. کارکنان مسئولیت محیط زیست (همتا).

به گفته همکاران ، کارکنان EPA “شواهد نگران کننده کلاهبرداری و فساد” را در دفتر ایمنی شیمیایی و پیشگیری از آلودگی (OCSPP) آژانس آشکار کردند که شامل “دستکاری عمدی” در بررسی خطرات مواد شیمیایی مانند مواد پر و فلوروآلکیل (PFAS) است. . PFAS ها گروهی از ترکیبات مداوم و بسیار متحرک هستند که برخی از آنها با مشکلات سلامتی مانند آسیب کبدی ، نقایص مادرزادی و سرطان های مختلف مرتبط هستند.

Peer به نمایندگی از دانشمندان EPA درخواست کرده است که دفتر بازرس کل EPA این ادعاها را بررسی کند که مدیران خدمات ملکی در این سازمان قبل ، در طول و پس از دولت ترامپ ، به طور مرتب زبان را در این بررسیهای شیمیایی حذف کرده اند که عوارض جانبی بالقوه را مشخص کرده است – از جمله سمیت رشدی ، سمیت عصبی و سرطان زایی – و به طور قابل توجهی نتایج چنین گزارش هایی را تجدید نظر کرد تا نشان دهد که علیرغم داده های قابل توجه در مورد آن ، نگرانی های سمی وجود ندارد.

بر اساس اصلاحات سال 2016 قانون کنترل مواد سمی (TSCA) که مواد شیمیایی را در ایالات متحده تنظیم می کند ، EPA ملزم به ارزیابی خطرات ناشی از مواد شیمیایی موجود و جدید قبل از تولید یا واردات آنها به کشور است. شکایت جدید Peer از بازرس کل می خواهد تغییرات نامناسبی را که در این بررسی های ایمنی شیمیایی ایجاد شده است شناسایی کرده و اطلاعات صحیح خطرات را بازیابی کند.

رشد 15 هزار و 555 واحدی شاخص بورس تهران

این تغییرات در ارزیابی ریسک فقط مصنوعات دولت ترامپ نیستند. مدیر سیاست علمی Peer ، کیلا بنت ، وکیل سابق در EPA ، گفت که آنها به صورت هفتگی ادامه می دهند. همه این ارزیابی های تغییر یافته باید به عقب کشیده شوند و اصلاح شوند تا هم از کارگران حمل کننده مواد شیمیایی و هم از مردم آمریکا محافظت شود. “

اگرچه دانشمندان کارکنان EPA چندین ماه این نگرانی ها را مطرح کردند و تحت سیاست یکپارچگی علمی EPA شکایت کردند ، Peer می گوید که به آنها رسیدگی نشده است و این دانشمندان افشا کننده توسط مدیرانی که در شکایت نام برده شده اند مورد آزار و اذیت قرار گرفته اند.

Peer این شکایات را نه تنها به بازرس کل ، بلکه به رو خانا ، نماینده کنگره ، که ریاست کمیته فرعی کمیته نظارت و اصلاحات مجلس نمایندگان ایالات متحده را بر عهده دارد ، و همچنین به میشال فریدوف ، که از ماه ژوئن رهبری OCSPP را بر عهده داشت ، ارسال کرد.

‘امید ما این است که [inspector general] بنت می گوید که تحقیقات جامع و درعین حال سریع درباره آنچه مشتریان ما ادعا می کنند ، انجام خواهد داد دنیای شیمی. او گفت: “هر روز که می گذرد فرصتی دیگر است تا مواد شیمیایی خطرناک بدون بررسی مناسب وارد بازار شوند.”

منبع : www.chemistryworld.com
2021-07-13 18:30:00

امتیاز دهید
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

راه های ارتباطی با کارشناسان فروش

کارشناسان فروش:

خانم سپهری

مدیر فروش

خانم شایگان

کارشناس فروش

خانم سعادت

کارشناس فروش

شماره موبایل:

شماره تلفن:

پیغام در واتساپ:

5020 142 0919

3147 9501 031

2813 836 0910

3144 9501 031

5410 061 0912

3145 9501 031

راه های ارتباطی با کارشناسان فروش

خانم سپهری

مدیر فروش

شماره موبایل:

شماره تلفن:

پیام در واتساپ:

5020 142 0919

3147 9501 031

خانم شایگان

کارشناس فروش

شماره موبایل:

شماره تلفن:

پیام در واتساپ:

5020 142 0919

3147 9501 031

خانم سعادت

کارشناس فروش

شماره موبایل:

شماره تلفن:

پیام در واتساپ:

5020 142 0919

3147 9501 031

بیا ببین چه خبره اینجا

عضویت در خبرنامه هفتگی ما

مزایا عضویت :

  • جدید ترین مقالات و محصولات را در ایمیل خود به صورت هفتگی داشته باشید.
  • اخبار جشنواره و نمایشگاه های مربوطه را سریعتر از بقیه دریافت کنید.
  • مهم از همه فقط اینجا تخفیف محصولات را اعلام میکنیم
  • آخری هم با اجازه شما ماهی یک بار هم تبلیغ بفرستیم ( قول میدیم مزاحم نشیم و دست پر هم بیایم )
خبرنامه دکاموند شیمی
blank

دانلود فقط با یک کلیک

با کلیک بر روی دانلود و اشتراک ، شما در خبرنامه مشتریان دکاموند شیمی مشترک خواهید شد.