توجه به پژوهشگاه صنعت نفت لازمه انگیزش کارکنان است

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در reddit
اشتراک گذاری در email
امتیاز دهید

به گزارش دکاموند شیمی به نقل از پژوهشگاه صنعت نفت، جعفر توفیقی، روز دوشنبه (۲۷ دی‌ماه) در نشستی که با حضور معاون وزیر نفت در امور مهندسی، پژوهش و فناوری و تمشیت امور پژوهشگاه صنعت نفت برگزار شد، به بازتاب انتخاب وزیر نفت اشاره کرد و گفت: خوشبختانه انتخاب اوجی از انعکاس مثبتی در جامعه برخوردار بوده است و این موضوع را می‌توان از یک سو به سوابق درخشان وی در بخش‌های مختلف صنعت نفت و از سوی دیگر به دیدگاه حمایتی وی از موضوع پژوهش و جایگاه مراکز تحقیقاتی نسبت داد و این موضوع می‌تواند برای پژوهشگاه و دیگر بخش‌های وزارت نفت یک سرمایه به حساب آید.

وی با بیان اینکه امیدواریم با حضور مدیران ارشد وزارت نفت، پژوهشگاه در انجام فعالیت‌های فناورانه خود ارتقا یابد، تصریح کرد: دستاوردهایی که شما امروز در پژوهشگاه صنعت نفت شاهد آن هستید، حاصل زحمات همه کارکنان این مجموعه در طول ۶۰ سال است و در این مسیر همه رؤسای سابق، پژوهشگران و کارکنان این مجموعه تلاش کرده‌اند و هریک از این افراد در زمان خود نقطه عطفی را برای این سازمان رقم‌ زده‌اند.

رئیس پژوهشگاه صنعت نفت، توسعه فناوری را یکی از مأموریت‎های پژوهشگاه صنعت نفت دانست و گفت: همواره محققان و کارکنان این مجموعه با تلاش مداوم خود به‌دنبال حل مشکلات صنعت نفت هستند تا بتوانند این صنعت را به یک صنعت فناورمحور و دانش‌بنیان تبدیل کنند تا سرانجام ارزش‌افزوده بیشتری را برای صنعت خلق کنند.

توفیقی در ادامه افزود: با توجه به اینکه کارکنان پژوهشگاه، خدمت به صنعت را جزو اولویت‎های اصلی خود قرار داده‌اند، انتظار دارند که در ذهن وزیر نفت و معاونان وی جایگاه ویژه‌ای داشته باشند و تلاش‌ و ممارست بی‌دریغ آنها دیده و بازتاب داده شود زیرا همین موضوع می‌تواند بالاترین انگیزه را ایجاد کند.

وی مالک اصلی پژوهشگاه را صنعت عظیم نفت دانست و گفت: این مجموعه با همه امکانات و نیروی انسانی متخصص خود همسو با اهداف وزارت نفت گام بر می‌دارد و همواره تلاش کرده است که سیاست‌های ابلاغی وزارت نفت را جزو اولویت‌های اجرایی خود قرار دهد.

حتما بخوانید :
تلاش صنعت گاز برای گازرسانی بهینه در ایران

طرح میزبانی دروازه ورود نوآوری است

رئیس پژوهشگاه صنعت نفت، طرح میزبانی از دانشجویان تحصیلات تکمیلی را دروازه ورود نوآوری دانست و گفت: همواره درهای پژوهشگاه به روی تمام دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد و دکترا به‌عنوان مهم‌ترین عناصر و بازیگران نوآوری در کشور باز است و همین موضوع سبب می‌شود از یک سو دانشجویان بتوانند به‌راحتی در این مرکز ایده‎های خود را مطرح کنند و از سوی دیگر مدیران این مجموعه نیز به‌دنبال تبدیل ایده‌ها به کسب‌وکارهای نوین و جدید هستند.

توفیقی به پروژه‌های مدیریتی که در پژوهشگاه در حال انجام است، اشاره کرد و افزود: چابک‌سازی سازمان یکی از مسائلی است که در دستور کار این مجموعه قرار دارد، بر همین اساس تمام مدل‌های موجود در دنیا را با هدف دستیابی به چابکی سازمان مورد بررسی قرار داده‌ایم و از سوی دیگر ساختار سازمان‌های نوآور را با هدف اثربخشی بیشتر پژوهشگاه در زمینه توسعه فناوری‌های نوآورانه مطالعه کرده‌ایم.

وی در همین راستا افزود: پژوهشگاه به‌طور صرف به نیازهای صنعت بسنده نمی‌کند و در همین زمینه مطالعات فناوری‌های نوظهور را در برنامه کاری خود دارد و در این باره از دانشجویان طرح میزبانی نیز استفاده می‌کند و از سوی دیگر مطالعه در زمینه چرخه عمر سازمان را در دستور کار دارد تا در این مسیر، رشد پژوهشگاه پایدار بماند.

رئیس پژوهشگاه صنعت نفت با تأکید بر اینکه ارتقای بلوغ مدیریت پژوهشگاه از مسائل حائز اهمیت در حوزه مدیریت این سازمان است، تصریح کرد: همواره تمام دغدغه فکری کارکنان این مجموعه برای بهبود سبک مدیریت پژوهشگاه صنعت نفت است و ما در این زمینه سعی می‎کنیم با مطالعات و استفاده از تجربه‌های بین‌المللی شرایط را بهبود بخشیم.

مسائلی نظیر تغییر ساختار بودجه پژوهشگاه، نوسازی تجهیزات و رفع مشکلات هیئت علمی از جمله دیگر مسائلی بود که توفیقی در این نشست به آنها پرداخت.

دکاموند شیمی | مرجع و وارد کننده روغن های گیاهی ، مواد شیمیایی ، اسانس

منبع : www.shana.ir
2022-01-18 16:09:24

حتما بخوانید :
ایران؛ بزرگ‌ترین پرداخت‌کننده یارانه انرژی در جهان
هیچ داده ای یافت نشد
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

راه های ارتباطی با کارشناسان فروش

کارشناسان فروش:

خانم سپهری

مدیر فروش

خانم شایگان

کارشناس فروش

خانم سعادت

کارشناس فروش

شماره موبایل:

شماره تلفن:

پیغام در واتساپ:

5020 142 0919

3147 9501 031

2813 836 0910

3144 9501 031

5410 061 0912

3145 9501 031

راه های ارتباطی با کارشناسان فروش

خانم سپهری

مدیر فروش

شماره موبایل:

شماره تلفن:

پیام در واتساپ:

5020 142 0919

3147 9501 031

خانم شایگان

کارشناس فروش

شماره موبایل:

شماره تلفن:

پیام در واتساپ:

5020 142 0919

3147 9501 031

خانم سعادت

کارشناس فروش

شماره موبایل:

شماره تلفن:

پیام در واتساپ:

5020 142 0919

3147 9501 031

بیا ببین چه خبره اینجا

عضویت در خبرنامه هفتگی ما

مزایا عضویت :

  • جدید ترین مقالات و محصولات را در ایمیل خود به صورت هفتگی داشته باشید.
  • اخبار جشنواره و نمایشگاه های مربوطه را سریعتر از بقیه دریافت کنید.
  • مهم از همه فقط اینجا تخفیف محصولات را اعلام میکنیم
  • آخری هم با اجازه شما ماهی یک بار هم تبلیغ بفرستیم ( قول میدیم مزاحم نشیم و دست پر هم بیایم )
خبرنامه دکاموند شیمی

دانلود فقط با یک کلیک

با کلیک بر روی دانلود و اشتراک ، شما در خبرنامه مشتریان دکاموند شیمی مشترک خواهید شد.