تشکیل کارگروه پژوهش و توسعه شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه

امتیاز دهید

به گزارش  دکاموند شیمی به نقل از روابط عمومی شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه؛ در جلسه ای که روز چهارشنبه 15 دیماه 1400 در محل سالن جلسات شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه و با حضور سیدجعفر هاشمی، مدیرعامل، حسن حکیمی، مدیر مجتمع و تنی چند از پرسنل شرکت برگزار شد، اعضای اصلی کارگروه پژوهش و توسعه شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه معرفی شدند.

در این جلسه که به منظور معرفی اعضا و تبیین سیاست های کلی کارگروه پژوهش و توسعه شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه برگزار شد، مهندس هاشمی ضمن بیان دیدگاه ها و اهداف خود از تشکیل این کارگروه اظهار داشت: تعامل مستقیم سه مفهوم پژوهش، فنآوری و توسعه صنعتی و اقتصادی می تواند اقتدار و توسعه واقعی صنعت پتروشیمی به عنوان صنعتی ارزش آفرین را به همراه داشته باشد و این تفکر زمانی محقق می شود که تحقیقات کاربردی و توسعه ای نقشی اساسی در این صنعت ایفا نمایند.

مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه با بیان اینکه اهداف و سیاست های کلان پتروشیمی می بایست با اولویت های پژوهش و فنآوری همسو باشند،گفت: تنها راه عملی عبور از تحریم ها تکیه بر دانش بومی و توان متخصصان داخلی است و پژوهش به عنوان عاملی تصمیم ساز می تواند در امر مطالعات توسعه ای، بهبود فرآیندهای پیچیده صنعتی، تولید کاتالیست ها و حتی طراحی واحدهای نو نقشی موثر ایفا کند و با قاطعیت باید پذیرفت که کلید توسعه فنآوری و خوداتکایی در ساخت تجهیزات و مواد داخل کشور در پژوهش های کاربردی و توسعه ای نهفته است.

وی با اشاره به فعالیت های صورت گرفته توسط همکاران در حوزه های مختلف پژوهشی، ضمن ارج نهادن به همه این تلاش های ارزشمند خاطرنشان کرد: هدف نهایی ما ایجاد پارک فنآوری و صنعتی است و می خواهیم با پژوهش و کار تحقیقاتی به حوزه های پایین دستی اوره و آمونیاک ورود نموده و موجبات رشد بیشتر و توسعه شرکت را فراهم نماییم.

حتما بخوانید :
سنتز Enantioselective ترکیبات نیتروژن کایرال گریز به طور تصادفی کشف شد | پژوهش

هاشمی با تأکید بر هم افزایی علمی و عملی کارکنان، ابراز داشتند: تشکیل اتاق فکر و استفاده از خرد جمعی نخبگان علمی و فنی در بخش های پژوهش و فنآوری در کلیه سطوح شرکت و نیز توسعه ارتباط با دانشگاه ها در جهت توسعه پژوهش محور و انجام پروژه های تحقیقاتی از لوازم مهیا کردن شرایط حضور در جمع شرکت های برتر در حوزه فنآوری پتروشیمی است.

حکیمی مدیرمجتمع شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه نیز با بیان اینکه تشکیل این کارگروه یکی از دغدغه های اصلی جناب مهندس هاشمی بوده است ابراز امیدواری کرد که با هدایت های ایشان و همکاری کلیه همکاران به ویژه اعضای کارگروه، شرکت بتواند در جهت پیشبرد بهینه پروژه توسعه ای و رفع مشکلات پیش رو و همچنین انجام پروژه های بهبود گام های موثری برداشته و به راه حل های مناسبی در زمینه های مدیریت انرژی و بهبود فرآیند دست یابد.

در ادامه، اعضای کارگروه پژوهش و توسعه شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه به بیان ایده ها و نقطه نظرات خود در این خصوص پرداخته و در پایان نیز احکام اعضای کارگروه توسط مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه به ایشان اهداء و مهندس رسول جمشیدی رئیس مهندسی عمومی به عنوان دبیر این کارگروه معرفی شد. از اعضای 18 نفره این کارگروه که با بررسی های دقیق و از بین سطوح مختلف شرکت انتخاب شده اند می توان به مدیر بهره برداری، مدیر خدمات فنی، مدیر تعمیرات و نگهداری و روسا و کارشناسان واحدهای مختلف اشاره کرد.

دکاموند شیمی | مرجع و وارد کننده روغن های گیاهی ، مواد شیمیایی ، اسانس

منبع : www.nipna.ir
2022-01-06 16:43:25

هیچ داده ای یافت نشد
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

راه های ارتباطی با کارشناسان فروش

کارشناسان فروش:
کارشناس فروش 1 - دکاموند شیمی

کارشناس فروش

کارشناس فروش 2 - دکاموند شیمی

کارشناس فروش

کارشناس فروش 4 - دکاموند شیمی

کارشناس فروش

کارشناس فروش 3 - دکاموند شیمی

کارشناس فروش

شماره موبایل:

شماره تلفن:

پیغام در واتساپ:

راه های ارتباطی با کارشناسان فروش

کارشناس فروش 1 - دکاموند شیمی

کارشناس فروش

شماره موبایل:

شماره تلفن:

پیام در واتساپ:

کارشناس فروش 2 - دکاموند شیمی

کارشناس فروش

شماره موبایل:

شماره تلفن:

پیام در واتساپ:

کارشناس فروش 4 - دکاموند شیمی

کارشناس فروش

شماره موبایل:

شماره تلفن:

پیام در واتساپ:

کارشناس فروش 3 - دکاموند شیمی

کارشناس فروش

شماره موبایل:

شماره تلفن:

پیام در واتساپ:

بیا ببین چه خبره اینجا

عضویت در خبرنامه هفتگی ما

مزایا عضویت :

  • جدید ترین مقالات و محصولات را در ایمیل خود به صورت هفتگی داشته باشید.
  • اخبار جشنواره و نمایشگاه های مربوطه را سریعتر از بقیه دریافت کنید.
  • مهم از همه فقط اینجا تخفیف محصولات را اعلام میکنیم
  • آخری هم با اجازه شما ماهی یک بار هم تبلیغ بفرستیم ( قول میدیم مزاحم نشیم و دست پر هم بیایم )
خبرنامه دکاموند شیمی

دانلود فقط با یک کلیک

با کلیک بر روی دانلود و اشتراک ، شما در خبرنامه مشتریان دکاموند شیمی مشترک خواهید شد.