تاکید بر نقش مناطق عملیاتی پتروشیمی در اجرای هوشمندانه استراتژی های

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در reddit
اشتراک گذاری در email
امتیاز دهید

 

به گزارش دکاموند شیمی؛ دومین جلسه تشریح استراتژی های مسئولیت اجتماعی صنعت پتروشیمی روز گذشته (سه شنبه 28 دی ماه) درنشستی با حضور مدیران و نمایندگان مسئولیت اجتماعی شرکت های پتروشیمی مستقر در ماهشهر به میزبانی سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی برگزار شد.

در ابتدای جلسه دبیر کمیته توسعه متوازن شهرستان بندر ماهشهر ضمن ارائه گزارشی از روند توسعه مسئولیت اجتماعی در منطقه  ماهشهر، بر نقش مهم و اثرگذار مسئولیت اجتماعی صنعت پتروشیمی در روند توسعه صنعتی واقتصادی کشور تاکید کرد.

وی، گفت: پتروشیمی‌ها افزون‌بر تلاش برای تولید و صادرات پایدار محصولات خود باید در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی شرکتی (CSR )نیز با جدیت برنامه‌ریزی و فعالیت کنند.

همچنین، مشاور اجتماعی معاون محترم ‌وزیر و مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی در جمع مدیران و نمایندگان مجتمع های پتروشیمی ماهشهر نیز گفت:  صنعت پتروشیمی همواره بعنوان صنعتی پیشران وظایف خود را مطابق با ارزش های تعریف شده در صنعت، یعنی حرکت در راستای اقتصاد مقاومتی و تعهد به توسعه پایدار انجام داده است.

به گفته علی ربانی، حمایت مسئولانه حفاظت از محیط زیست، حمایت از رشد و ارتقای توانمندی شرکت و سازندگان، حمایت از برنامه‌های مسئولیت اجتماعی، پایبندی به صداقت و اخلاق حرفه‌ای و شفاف سازی و رعایت حقوق ذینفعان ، سر لوحه اصلی فعالیت های شرکت ملی صنایع پتروشیمی است.

علی ربانی، از مناطق عملیاتی صنعت پتروشیمی بعنوان جبهه های اقتصادی کشور نام برده و درخصوص روند اجرای هوشمندانه و اثربخش برنامه های مسئولیت اجتماعی افزود:  بعد از ابلاغ نظام نامه مسولیت اجتماعی ، دبیرخانه مسولیت اجتماعی ایجاد شد تا کلیه شرکتهای صنعت هماهنگ با سیاست های دولت در زیر چتر دبیرخانه به فعالیتهای مسئولانه اجتماعی خود بپردازند

رئیس دبیر خانه مسئولیت اجتماعی شرکت ملی صنایع پتروشیمی ادامه داد: اولویت اصلی این شرکت  بادیدگاه حاکمیتی و توسعه ای در حوزه CSR، تدوین استراتژی  توسعه ای صنعت پتروشیمی کشور در حوزه مسئولیت اجتماعی است. در همین راستا نقش صنعت پتروشیمی در ایفای مسئولیت اجتماعی بسیار حائز اهمیت است .

حتما بخوانید :
مدیرعامل جدید کیمیای پارس خاورمیانه منصوب شد

وی اظهار کرد:  صنعت پتروشیمی در این زمینه دستاوردهای ارزشمندی را به ثبت رسانده است ضمن لزوم یکپارچگی اطلاعات و ایجاد انسجام در بحث مسئولیت اجتماعی صنعت پتروشیمی، باید جهت گیری خاصی در این حوزه اتخاذ نمود تا از فضای ایجاد شده خدمت رسانی بیشتری نمود و بعنوان مرجع ذیصلاح در قبال جامعه  پاسخگو باشیم.

 ربانی، با تاکید براینکه تشکیل شورای راهبردی در مناطق ، بازوی قدرتمندی در ایفای صحیح نقش مسئولیت اجتماعی است، خاطر نشان کرد: با توجه به فرایند اجرایی این حوزه ، دبیرخانه CSR کمیته های اجرایی شامل: محیط زیست، منابع انسانی ، اقتصادی و اجتماعی براساس شاخص های ابلاغ شده مسئولیت اجتماعی مشخص و فعالیت خود را آغاز کرده اند.

 همچنین، در این نشست ضمن ارائه استراتژی این حوزه به بحث و تبادل نظر با نمایندگان مسولیت اجتماعی منطقه ماهشهر نقشه استراتژی این حوزه و شاخص های کابردی و همچنین تدوین گزارش پایداری صنعت پتروشیمی تشریح شد.

دکاموند شیمی | مرجع و وارد کننده روغن های گیاهی ، مواد شیمیایی ، اسانس

منبع : www.nipna.ir
2022-01-19 09:56:04

هیچ داده ای یافت نشد
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

راه های ارتباطی با کارشناسان فروش

کارشناسان فروش:

خانم سپهری

مدیر فروش

خانم شایگان

کارشناس فروش

خانم سعادت

کارشناس فروش

شماره موبایل:

شماره تلفن:

پیغام در واتساپ:

5020 142 0919

3147 9501 031

2813 836 0910

3144 9501 031

5410 061 0912

3145 9501 031

راه های ارتباطی با کارشناسان فروش

خانم سپهری

مدیر فروش

شماره موبایل:

شماره تلفن:

پیام در واتساپ:

5020 142 0919

3147 9501 031

خانم شایگان

کارشناس فروش

شماره موبایل:

شماره تلفن:

پیام در واتساپ:

5020 142 0919

3147 9501 031

خانم سعادت

کارشناس فروش

شماره موبایل:

شماره تلفن:

پیام در واتساپ:

5020 142 0919

3147 9501 031

بیا ببین چه خبره اینجا

عضویت در خبرنامه هفتگی ما

مزایا عضویت :

  • جدید ترین مقالات و محصولات را در ایمیل خود به صورت هفتگی داشته باشید.
  • اخبار جشنواره و نمایشگاه های مربوطه را سریعتر از بقیه دریافت کنید.
  • مهم از همه فقط اینجا تخفیف محصولات را اعلام میکنیم
  • آخری هم با اجازه شما ماهی یک بار هم تبلیغ بفرستیم ( قول میدیم مزاحم نشیم و دست پر هم بیایم )
خبرنامه دکاموند شیمی

دانلود فقط با یک کلیک

با کلیک بر روی دانلود و اشتراک ، شما در خبرنامه مشتریان دکاموند شیمی مشترک خواهید شد.