ایالات متحده به واکسن کووید -19 فایزر مجوز کامل می دهد | کسب و کار

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در reddit
اشتراک گذاری در email
امتیاز دهید

*****توجه : ممکن است در ترجمه مشکلاتی وجود داشته باشد *****

سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) اولین تأیید کامل واکسن Covid-19 را به Pfizer و BioNTech داد. با نام تجاری Comirnaty به بازار عرضه می شود.

کلینیک واکسیناسیون سیار در ایالات متحده

از دسامبر 2020 ، واکسن Pfizer -BioNTech در ایالات متحده تحت مجوز استفاده اضطراری (EUA) برای افراد بالای 16 سال در دسترس است. EUA به ایمن بودن واکسن نیاز دارد ، اما نوار شواهد کمتر از تایید کامل است.

EUA می تواند در مواقع اضطراری بهداشت عمومی برای دسترسی به محصولات پزشکی مورد استفاده قرار گیرد ، تا زمانی که FDA تصمیم بگیرد که مزایای شناخته شده و بالقوه بیشتر از خطرات شناخته شده و بالقوه است. واکسن Pfizer – BioNTech برای کودکان 12 تا 15 سال تحت EUA باقی مانده است.

اکنون انتظار می رود بیشتر مقامات فدرال ایالات متحده و موسسات تحقیقاتی واکسیناسیون را برای کارکنان اجباری کنند. آنا سانتوس روچمن ، مدرس حقوق بهداشت در دانشگاه سنت لوئیس ایالات متحده می گوید که واکسیناسیون تحت EUA کمی منطقه خاکستری بوده است ، زیرا این امر در دادگاه آزمایش نشده است. برخی ایالت های آمریکا ، از جمله فلوریدا ، تگزاس ، مونتانا و کارولینای جنوبی ، نهادهای دولتی را از درخواست اثبات واکسن کووید -19 منع کرده بودند.

تأیید کامل این وضعیت را دگرگون می کند. بسیاری از مسائل حقوقی اکنون از بین رفته است. ما می دانیم که دستور واکسن قانونی است. روتچمن توضیح می دهد که دادگاه ها بیش از 100 سال در مورد این موضوع صحبت کرده اند. او می افزاید که کارفرمایان خصوصی در مورد اجباری شدن واکسن ها اطمینان بیشتری خواهند داشت ، اگرچه او در مورد افرادی که در استفاده از واکسن کووید -19 دچار تردید هستند ، با تصمیم FDA متقاعد می شود.

Moderna درخواست خود را برای تأیید کامل FDA واکسن Covid-19 خود ، که EUA آن در دسامبر 2020 دریافت کرده است ، تکمیل کرده است. روچمن پیشنهاد می کند که تأیید کامل این واکسن ها نباید بر سایر شرکت هایی که به دنبال EUAs هستند تأثیر منفی بگذارد. او می گوید: “ما هنوز در بحران سلامت عمومی هستیم.”

خرید از بهین یاب پ پ های نساجی هم سه ماهه شد

تقویت یا عدم تقویت

در همین حال ، پیش چاپی از محققان دانشگاه آکسفورد ، انگلستان ، نشان می دهد که واکسن های Pfizer-BioNTech و Oxford-AstraZeneca در برابر نوع دلتا Sars-CoV-2 م effectiveثر هستند ، حتی اگر میزان محافظت مطلق در طول زمان کاهش یابد. اثربخشی واکسن Pfizer -BioNTech در جلوگیری از ایجاد بار ویروسی در افراد دو هفته پس از دوز دوم از 92٪ به 78٪ پس از 90 روز کاهش یافت. ارقام مربوط به AstraZeneca پس از 14 روز 69٪ و پس از 90 روز به 61٪ کاهش یافت.

طبق این مطالعه ، واکسیناسیون ممکن است آنطور که انتظار می رفت ، انتقال را کاهش ندهد ، به این معنی که محافظت از افراد واکسینه نشده آنطور که تصور می شد خوب نیست و ایمنی گله “احتمالاً برای انواع جدید” غیرقابل دستیابی است “.

با وجود این ، سازمان بهداشت جهانی از کشورها خواسته است تا زمان تزریق واکسن تقویت کننده را تا زمانی که کشورهایی با نرخ کمتر واکسیناسیون بتوانند افراد بیشتری را تلقیح کنند ، به تعویق بیندازند. به گفته وی ، تقویت کننده ها باید مبتنی بر شواهد باشند و افرادی را که بیشترین نیاز را دارند هدف قرار دهند.

لوک اونیل ، ایمونولوژیست ، در کالج ترینیتی دوبلین ، ایرلند ، می گوید افرادی که دارای بیماری های زمینه ای هستند و افراد بالای 60 سال باید دوز سوم را دریافت کنند. من مشتاق حذف عبارت تقویت کننده برای آن جمعیت هستم. او می گوید دوز سوم برای این افراد کاملاً موجه است ، در حالی که دو دوز برای جمعیت عمومی کافی است.

‘تنها س isال این است که تا چه زمانی خواهد بود [protection] آخرین ، و این واقعاً کار در حال پیشرفت است ، ‘اونیل می افزاید ، و اشاره می کند که شواهدی از حافظه ایمنی قوی حداقل شش ماه پس از واکسیناسیون mRNA وجود دارد.

تأمین سوخت نیروگاه‌ها در فصل سرما در حال پیگیری است

منبع : www.chemistryworld.com
2021-09-02 13:00:00

امتیاز دهید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

راه های ارتباطی با کارشناسان فروش

کارشناسان فروش:

خانم سپهری

مدیر فروش

خانم شایگان

کارشناس فروش

خانم سعادت

کارشناس فروش

شماره موبایل:

شماره تلفن:

پیغام در واتساپ:

5020 142 0919

3147 9501 031

2813 836 0910

3144 9501 031

5410 061 0912

3145 9501 031

راه های ارتباطی با کارشناسان فروش

خانم سپهری

مدیر فروش

شماره موبایل:

شماره تلفن:

پیام در واتساپ:

5020 142 0919

3147 9501 031

خانم شایگان

کارشناس فروش

شماره موبایل:

شماره تلفن:

پیام در واتساپ:

5020 142 0919

3147 9501 031

خانم سعادت

کارشناس فروش

شماره موبایل:

شماره تلفن:

پیام در واتساپ:

5020 142 0919

3147 9501 031

بیا ببین چه خبره اینجا

عضویت در خبرنامه هفتگی ما

مزایا عضویت :

  • جدید ترین مقالات و محصولات را در ایمیل خود به صورت هفتگی داشته باشید.
  • اخبار جشنواره و نمایشگاه های مربوطه را سریعتر از بقیه دریافت کنید.
  • مهم از همه فقط اینجا تخفیف محصولات را اعلام میکنیم
  • آخری هم با اجازه شما ماهی یک بار هم تبلیغ بفرستیم ( قول میدیم مزاحم نشیم و دست پر هم بیایم )
خبرنامه دکاموند شیمی

دانلود فقط با یک کلیک

با کلیک بر روی دانلود و اشتراک ، شما در خبرنامه مشتریان دکاموند شیمی مشترک خواهید شد.