انجمن ها و تشکل ها بازوی مشورتی و اجرایی ایران پلاست

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در reddit
اشتراک گذاری در email
امتیاز دهید

 

به گزارش دکاموند شیمی به نقل از ستاد خبری نمایشگاه ایران پلاست؛ ایوب بنوی رئیس کل روابط عمومی و مدیر نمایشگاه بین المللی ایران پلاست، با بیان اینکه صبح امروز (چهارشنبه 29 دی ماه) جلسه ای با حضور، برخی تشکل های صنعت پلیمر و مدیران سازمان توسعه تجارت و شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد، گفت: یکی از بارزترین ویژگی های پانزدهمین دوره نمایشگاه ایران پلاست تعامل دوسویه میان شرکت ملی صنایع پنروشیمی و  انجمن ها و تشکل ها است.

وی با بیان اینکه در فرایند جانمایی و واگذاری غرفه های اختصاص یافته به نمایشگاه ایران پلاست، انجمن ها و تشکل های تخصصی مشارکت کرده اند، افزود: پیرو سیاست گذاری های انجام شده چهار سالن از طریق تشکل ها به غرفه گذاران واگذار شده و چهار سالن دیگر نیز برای جانمایی سایر علاقه مندان در نظر گرفته شده بود.

وی ادامه داد:  در جلسه یاد شده نمایندگان انجمن های ملی صنایع پلیمر، انجمن پلی یورتان، انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند و انجمن صنفی کارفرمایی سازندگان ماشین آلات از دغدغه های خود برای برگزاری این دوره از جمله محدودیت فضای در اختیار گفتند و درخواست خود را مبنی بر افزایش مساحت اعلام کردند.

به گفته مدیر نمایشگاه بین المللی ایران پلاست، در این جلسه رییس امور نمایشگاه ها در سازمان توسعه تجارت و نیز  مدیر روابط عمومی شرکت سهامی نمایشگاه ها با اشاره به تراکم برگزاری نمایشگاه ها در نیمه دوم امسال به دلیل پیک کرونا در نیمه اول سال و همچنین برگزاری همزمان دو نمایشگاه دیگر با ایران پلاست، عملا بحث اضافه شدن فضای جدید نمایشگاهی برای این دوره ایران پلاست منتفی است، اما شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی این اطمینان را به تشکل ها داد که تمامی فضای نمایشگاه در دوره آینده به ایران پلاست اختصاص یابد.

حتما بخوانید :
افزایش ۱۳ درصدی مصرف گاز خانگی در استان‌های شمالی

ایوب بنوی ، در خصوص برخی از انتقادها در مورد ساعت بازدید نمایشگاه ایران پلاست که از سوی سازمان سهامی نمایشگاههای بین المللی تهران 8 الی 15 درنظر گرفته شده است، خاطر نشان کرد: مساله بعدی که در این جلسه به نیابت از سوی ذی نفعان مطرح شد، تغییر ساعت بازدید از زمان مقرر شده به  9 صبح تا 17 عصر بود که  این موضوع در سطح وزرا در حال رایزنی است.

مدیر برگزاری نمایشگاه بین المللی ایران پلاست، همچنین در خصوص برگزاری رویدادهای، نشست های تخصصی و کارگاههای آموزشی در ایام برگزاری نمایشگاه ایران پلاست، اظهار کرد: برگزاری رویدادها، نشست های تجاری و کارگاه های آموزشی عنوان دیگری در جلسه بود که مقرر شد از سوی برگزارکننده و همچنین مشارکت کنندگان به صورت جدی پیگیری و اجرا شود.

ایوب بنوی افزود: در پانزدهمین ایران پلاست نیز همچون روال ادوار گذشته، علاوه بر دعوت از هیات های تجاری موثر از کشورهای جهان، برای اولین بار بازدیدکنندگانی از برخی کشورهای نظیر امریکای جنوبی و اوراسیا برای حضور در نمایشگاه ایران پلاست به تهران خواهند آمد.

وی تاکید کرد: در نظر است با استفاده از توانایی های سازمان توسعه تجارت و شرکت سهامی نمایشگاهها و نیز انجمن ها، امکان حضور هماهنگ در نمایشگاهها در کشورهای هدف فراهم گردد.

گفتنی است، پانزدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست 18 الی 21 بهمن ماه در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهرن برگزار می شود.

 

دکاموند شیمی | مرجع و وارد کننده روغن های گیاهی ، مواد شیمیایی ، اسانس

منبع : www.nipna.ir
2022-01-19 15:36:58

هیچ داده ای یافت نشد
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

راه های ارتباطی با کارشناسان فروش

کارشناسان فروش:

خانم سپهری

مدیر فروش

خانم شایگان

کارشناس فروش

خانم سعادت

کارشناس فروش

شماره موبایل:

شماره تلفن:

پیغام در واتساپ:

5020 142 0919

3147 9501 031

2813 836 0910

3144 9501 031

5410 061 0912

3145 9501 031

راه های ارتباطی با کارشناسان فروش

خانم سپهری

مدیر فروش

شماره موبایل:

شماره تلفن:

پیام در واتساپ:

5020 142 0919

3147 9501 031

خانم شایگان

کارشناس فروش

شماره موبایل:

شماره تلفن:

پیام در واتساپ:

5020 142 0919

3147 9501 031

خانم سعادت

کارشناس فروش

شماره موبایل:

شماره تلفن:

پیام در واتساپ:

5020 142 0919

3147 9501 031

بیا ببین چه خبره اینجا

عضویت در خبرنامه هفتگی ما

مزایا عضویت :

  • جدید ترین مقالات و محصولات را در ایمیل خود به صورت هفتگی داشته باشید.
  • اخبار جشنواره و نمایشگاه های مربوطه را سریعتر از بقیه دریافت کنید.
  • مهم از همه فقط اینجا تخفیف محصولات را اعلام میکنیم
  • آخری هم با اجازه شما ماهی یک بار هم تبلیغ بفرستیم ( قول میدیم مزاحم نشیم و دست پر هم بیایم )
خبرنامه دکاموند شیمی

دانلود فقط با یک کلیک

با کلیک بر روی دانلود و اشتراک ، شما در خبرنامه مشتریان دکاموند شیمی مشترک خواهید شد.