آینده جهان با صنعت گاز است

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در reddit
اشتراک گذاری در email

به گزارش دکاموند شیمی به نقل از شرکت ملی گاز ایران، مجید چگنی امروز (سه‌شنبه، ۲۵ آبان‌ماه) در آیین تکریم و معارفه مدیران توسعه منابع انسانی و مدیریت ساختار، گفت: حوزه منابع انسانی در صنعت گاز، حوزه‌ای نیست که متولی آن فقط مدیریت منابع انسانی باشد، بلکه به لحاظ پیچیدگی موجود در سازمان، نیازمند آن است که همه سطوح مدیریتی در سطح شرکت، در این امر خطیر تلاش کنند.

وی افزود: در واقع برای رسیدن به اهداف سازمان و دستیابی به موفقیت‌های سازمانی، همه واحدها و حوزه‌ها باید درگیر منابع انسانی که بزرگ‌ترین سرمایه سازمان است، باشند.

معاون وزیر نفت در امور گاز ادامه داد: همان‌طور که پیش‌تر نیز گفتم، تودیع و معارفه افراد در سازمان به منزله ضعف عملکرد یا کارآیی نداشتن آنان نیست، این امر از آن روست که هر فرد ظرفیت خاصی دارد و بهتر است که در یک جایگاه، از ظرفیت‌های مختلف استفاده شود، ضمن اینکه با این کار، گردش نخبگان در حوزه‌های مختلف در سازمان اجرا می‌شود و دوستان در سنگری دیگر به فعالیت‌های خود ادامه می‌دهند تا سازمان، پویایی و شادابی خود را حفظ کند.

چگنی با بیان اینکه هر سازمان پویایی به این جابه‌جایی‌ها نیاز دارد، اظهار کرد: گاهی در این تغییر و تحولات، فکر و ایده‌ای جدید به سازمان تزریق می‌شود که می‌تواند برای دستیابی به اهداف سازمان بسیار مؤثر باشد، ضمن آن که دوستان باتجربه نیز، در دیگر جایگاه‌ها نقش‌آفرینی می‌کنند.

وی تصریح کرد: باید از ظرفیت افراد در جاهای مختلف استفاده شود؛ در این صورت می‌توان منتظر اتفاق‌هایی نو و تازه بود، اتفاق‌هایی که می‌تواند حضور مؤثر و تأثیرگذار فرد در رسیدن به اهداف و مأموریت‌های سازمان را نشان دهد.

مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران این تغییرات را برای خدمت‌رسانی مطلوب‌ به مردم دانست و گفت: از آن جا که هم سازمان بسیار پیچیده است و هم نفراتی که در جاهای مختلف کار می‌کنند، با ظرفیت‌ها، عقاید، اعتقادات و فرهنگ‌های متفاوت در سازمان حضور دارند، لذا ایجاب می‌کند که مشارکتی جمعی برای بهبود وضع منابع انسانی در دستور کار قرار گیرد.

تغییرات هفتگی قیمت های جهانی محصولات پتروشیمی تا 28 اکتبر 2021

چگنی تصریح کرد: توسعه کار گروهی در همه ارکان سازمان با اولویت مباحث آموزشی و تقویت، سیستم‌های مدیریت منابع انسانی موجود برای تطبیق با سیستم‌های روزآمد دنیا و پیاده‌سازی و استقرار سیستم‌های نوین از دیگر مواردی است که به جد، باید در حوزه مدیریت منابع انسانی مورد توجه قرار گیرد.

وی با بیان اینکه باید شرایطی را بوجود آوریم تا همه همکاران در رسیدن به اهداف سازمان با هم، هم‌افزایی داشته باشند، اظهار کرد: لازمه موفقیت هر سازمان، در اولویت قرار دادن توسعه کار است؛ زیرا همگرایی به وجود آمده، می‌تواند در به ثمر رساندن کارها بسیار مؤثر باشد.

معاون وزیر نفت در امور گاز ادامه داد: هم‌اکنون آینده جهان با صنعت گاز است. هرچند، انرژی‌های تجدیدپذیر هم یکی از گزینه‌هاست اما در میان‌مدت، این گاز است که حرف نخست را در تأمین انرژی جهان می‌زند.

چگنی در پایان، با بیان اینکه صنعت گاز اکنون به صورت یک برند درآمده و ما باید خرسند باشیم که در صنعتی به این عظمت افتخار خدمت‌رسانی به مردم را داریم، از زحمات و تلاش‌های ولی‌الله دینی، مدیر پیشین توسعه منابع انسانی و مجید کشاورز، مدیر پیشین مهندسی ساختار قدردانی کرد و ضمن تبریک به ولی‌الله دینی به‌عنوان سرپرست جدید مهندسی ساختار و محمدحسین ساعتیان بابت تصدی سرپرستی مدیریت توسعه منابع انسانی، برای آنان آرزوی توفیق در خدمت‌رسانی به مردم را کرد.

دکاموند شیمی | مرجع و وارد کننده روغن های گیاهی ، مواد شیمیایی ، اسانس

منبع : www.shana.ir
2021-11-16 16:30:00

امتیاز دهید
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments

راه های ارتباطی با کارشناسان فروش

کارشناسان فروش:

خانم سپهری

مدیر فروش

خانم شایگان

کارشناس فروش

خانم سعادت

کارشناس فروش

شماره موبایل:

شماره تلفن:

پیغام در واتساپ:

5020 142 0919

3147 9501 031

2813 836 0910

3144 9501 031

5410 061 0912

3145 9501 031

راه های ارتباطی با کارشناسان فروش

خانم سپهری

مدیر فروش

شماره موبایل:

شماره تلفن:

پیام در واتساپ:

5020 142 0919

3147 9501 031

خانم شایگان

کارشناس فروش

شماره موبایل:

شماره تلفن:

پیام در واتساپ:

5020 142 0919

3147 9501 031

خانم سعادت

کارشناس فروش

شماره موبایل:

شماره تلفن:

پیام در واتساپ:

5020 142 0919

3147 9501 031

بیا ببین چه خبره اینجا

عضویت در خبرنامه هفتگی ما

مزایا عضویت :

  • جدید ترین مقالات و محصولات را در ایمیل خود به صورت هفتگی داشته باشید.
  • اخبار جشنواره و نمایشگاه های مربوطه را سریعتر از بقیه دریافت کنید.
  • مهم از همه فقط اینجا تخفیف محصولات را اعلام میکنیم
  • آخری هم با اجازه شما ماهی یک بار هم تبلیغ بفرستیم ( قول میدیم مزاحم نشیم و دست پر هم بیایم )
خبرنامه دکاموند شیمی
blank

دانلود فقط با یک کلیک

با کلیک بر روی دانلود و اشتراک ، شما در خبرنامه مشتریان دکاموند شیمی مشترک خواهید شد.