آغاز عملیات ارزیابی الگوی نشان تعالی اچ‌اس‌ئی در شرکت ملی گاز

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در reddit
اشتراک گذاری در email

به گزارش دکاموند شیمی به نقل از شرکت ملی گاز ایران، غلامرضا بهمن‌نیا در نشست افتتاح ارزیابی الگوی نشان تعالی اچ‌اس‌ئی شرکت ملی گاز ایران که در مجتمع گاز پارس جنوبی برگزار شد، گفت: بسیار خوشحال و خرسندم که نشست افتتاح ارزیابی الگوی نشان تعالی اچ‌اس‌ئی را با همکاری دانشگاه تهران در مجتمع گاز پارس جنوبی آغاز کرده و این گام بزرگ را ارج می‌نهیم.

وی به نقش مهم مجتمع گاز پارس جنوبی در تأمین گاز کشور اشاره کرد و افزود: مجتمع عظیم گاز پارس جنوبی نسبت به جایگاه رفیع و مهمی که در تولید گاز کشور دارد، همواره مورد توجه ویژه بوده است و خوشحالیم که پس از گذشت یک سال از طرح این ایده ارزیابی، اکنون بر اساس الزام‌ها و نیازهای تازه، در حال پیاده‌سازی الگوی ارزیابی جدید آن با نگرش سیستمی و کارآمد هستیم.

رئیس اچ‌اس‌ئی شرکت ملی گاز ایران ادامه داد: تلاش داریم تا با این ایده تازه، الگوی کاملاً بومی را پیاده‌سازی کنیم زیرا در این صورت، از عمق بیشتری در بررسی‌ها و ارزیابی‌ها برخوردار خواهد بود.

بهمن‌نیا همچنین با بیان اینکه از این الگو به‌عنوان مدلی کاملا جامع و یکپارچه که می‌تواند از همه زاویه‌ها، عملکرد شرکت را با رویکرد اچ‌اس‌ئی و پدافند غیرعامل اندازه‌گیری و تحلیل کند، یاد می‌شود، اظهار کرد: در این صورت، می‌توان برنامه بهبود را از آن استخراج و در عین حال فرصت رقابت بین شرکت‌های عملیاتی را در مجموعه صنعت گاز فراهم کرد، ضمن آن که این الگو در بخش گازرسانی، پالایش و نیز انتقال کاربرد دارد و برای هر سه بخش، الگویی را در نظر گرفته‌ایم.

وی به موضوع مهم آموزش در بحث فرآیندها اشاره کرد و یادآور شد: در حوزه آموزش نیز همانند دیگر حوزه‌ها، باید به همه بخش‌های زیرمجموعه، آموزش‌های لازم داده شود و با روش فوق، محک زده شوند.

رئیس اچ‌اس‌ئی شرکت ملی گاز ایران تصریح کرد: دانشگاه تهران در این موضوع بسیار موفق عمل کرد و با تولید محتوا و برگزاری نشست‌های حضوری، کمک بسیار مؤثری برای این مجموعه بود تا در مرحله دوم پس از آموزش، بتوانیم برنامه‌ریزی دقیق و منسجم برای انجام، اجرا و پیاده‌سازی این ارزیابی بر اساس الگوی آموزش‌های داده شده داشته و در مرحله بعد، از همه شرکت‌های زیرمجموعه پالایشگاهی، گازرسانی و انتقال، اظهارنامه دریافت کنیم.

رادیو دکاموند شیمی | بسته یکشنبه 16 آبان 1400/ شماره 395

بهمن‌نیا گفت: پس از دریافت اظهارنامه، به این نتیجه می‌رسیم که چه قدر می‌توانیم این اظهارنامه‌ها را با نگرش سیستمی و با حضور ارزیابانی که تخصص دارند، صحه‌گذاری کنیم. مراحلی که تاکنون طی شده، ما را به سمتی خواهد برد که اطمینان کامل حاصل کنیم که همگی به اوج آمادگی رسیده‌ایم و می‌توانیم خود را در این ارزیابی محک بزنیم و خروجی بسیار خوب و مطلوبی را شاهد باشیم.

وی ادامه داد: انتظار داریم پس از مشخص شدن نتایج ارزیابی، به سمت بهبود عملکرد سازمانی، انطباق و الزام‌های قانونی رفته، اثربخشی فرآیندهای کاری را بازنگری کرده و ارتقا دهیم و ضمن کاهش حوادث، رضایت شعلی بیشتری ایجاد و به سمت سرآمدی حرکت کنیم. نتایج این ارزیابی نیز در بهمن‌ماه امسال و طی همایش اعلام می‌شود و امیدواریم که بتوانیم از این ارزیابی‌ها به آنچه می‌خواهیم، برسیم.

دکاموند شیمی | مرجع و وارد کننده روغن های گیاهی ، مواد شیمیایی ، اسانس

منبع : www.shana.ir
2021-11-15 15:35:20

امتیاز دهید
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments

راه های ارتباطی با کارشناسان فروش

کارشناسان فروش:

خانم سپهری

مدیر فروش

خانم شایگان

کارشناس فروش

خانم سعادت

کارشناس فروش

شماره موبایل:

شماره تلفن:

پیغام در واتساپ:

5020 142 0919

3147 9501 031

2813 836 0910

3144 9501 031

5410 061 0912

3145 9501 031

راه های ارتباطی با کارشناسان فروش

خانم سپهری

مدیر فروش

شماره موبایل:

شماره تلفن:

پیام در واتساپ:

5020 142 0919

3147 9501 031

خانم شایگان

کارشناس فروش

شماره موبایل:

شماره تلفن:

پیام در واتساپ:

5020 142 0919

3147 9501 031

خانم سعادت

کارشناس فروش

شماره موبایل:

شماره تلفن:

پیام در واتساپ:

5020 142 0919

3147 9501 031

بیا ببین چه خبره اینجا

عضویت در خبرنامه هفتگی ما

مزایا عضویت :

  • جدید ترین مقالات و محصولات را در ایمیل خود به صورت هفتگی داشته باشید.
  • اخبار جشنواره و نمایشگاه های مربوطه را سریعتر از بقیه دریافت کنید.
  • مهم از همه فقط اینجا تخفیف محصولات را اعلام میکنیم
  • آخری هم با اجازه شما ماهی یک بار هم تبلیغ بفرستیم ( قول میدیم مزاحم نشیم و دست پر هم بیایم )
خبرنامه دکاموند شیمی
blank

دانلود فقط با یک کلیک

با کلیک بر روی دانلود و اشتراک ، شما در خبرنامه مشتریان دکاموند شیمی مشترک خواهید شد.